به گزارش مشهد پیام؛ دکتر حاجی حسینی خاطر نشان کرد: زن مسلمان ایرانی نشان داده است که می توان عفیف، مومنه و محجبه بود و در عین حال در متن جامعه حضور داشت.
وی افزود: آنچه تحت عنوان جایگاه زن در کشورهای غربی مطرح است فراتر از نگاه مادی، جنسی و کالایی نیست و ما امروز شاهد این هستیم که بسیاری از اندیشمندان غربی به دنبال یافتن راهکارهایی جهت برون رفت از تبعات این نوع نگاه هستند.
رییس دانشگاه حضرت زینب سلام الله گفت: امروز سیاست مداران غربی به دنبال ترویج نگاه خود به جامعه اسلامی ایران هستند که در این زمینه برنامه ریزی ها و بودجه های کلانی را در نظر گرفته اند.
وی تاکید کرد: برای مقابله با هجمه های وارده نیازمند یک هندسه از همت حاکمان، دولت مردان، فرهیختگان و تمام آها مردم جامعه هستیم.

 

زنان پیشتاز در خط مقدم جنگ نرم هستند

جانشین فرمانده سپام امام رضا (ع) در این نشست با اشاره به اینکه مردم در تماهی برهه های انقلاب پیروز و سربلند بوده اند، گفت: مردم ما اثبات کرده اند که پای انقلاب و ارزش های آن همیشه ایستاده اند و در تمامی برهه ها رو سفید بوده اند.

سردار غفورپور باتوجه به نقش و جایگاه زنان در جامعه اسلامی ایران، افزود: اگر همراهی و همیاری زنان نبود، جامعه اسلامی ما در تمامی برنامه ها دچار اختلال می شد.

وی خاطر نشان کرد: شهدای زن باعث عفت و سربلندی جامعه اسلامی هستند و با الگو گرفتن از آن ها باید زنان جامعه امروزی پیشتاز  و در خط مقدم جنگ نرم باشند.

 

تقدیر از ۱۴ خانواده شهیده استان

خاطر نشان می کند دومین یادواره شهدای زن استان خراسان رضوی؛ خانم روشن روان؛ دختر شهیده بتول چراغچی از شهدای انقلاب و دکتر حنایی؛ پسر شهیده شهربانو قویدل از شهدای برائت از مشرکین مکه به نقل خاطراتی از مادران خود و نهوه شهادت آن ها پرداختند.

همچنین در پایان این یادواره از خانواده ۱۴ شهیده استان تقدیر شد و با برگزاری تئاتر شاهنامه خوانی این یادواره کار خود را به پایان رساند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد