امروز ۳ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , سیاسی , فرهنگی , مطالب برگزیده سایت » دانشگاه آزاد مشهد ۳ روز تعطیل شد/ از سایه سنگین نیرو‌های امنیتی بر سر دانشگاه تا مشکلات پیش روی دانشجویان در انتخاب واحد
کد خبر : 1901146
تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵در ۱:۲۴ ب.ظ

دستاورد سفر هاشمی رفسنجانی به مشهد چه خواهد بود؟

دانشگاه آزاد مشهد ۳ روز تعطیل شد/ از سایه سنگین نیرو‌های امنیتی بر سر دانشگاه تا مشکلات پیش روی دانشجویان در انتخاب واحد

در سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی به مشهد، دانشگاه آزاد مشهد برای حضور مسئولین در محاصره کامل نیرو‌های امنیتی قرار گرفت و در‌های دانشگاه به مدت سه روز به روی دانشجویان بسته شد.
dj_14859625425

به گزارش مشهد پیام، سفر سه روزه آیت الله هاشمی رفسنجانی به مشهد با حواشی مختص به خود همراه است.

 

براساس آمار واصله هاشمی رفسنجانی و میرزایی، سرپرست دانشگاه آزاد هرکدام با ۱۰۰ نفر همراهی به مشهد آمده‌اند.

 

برای اسکان این میهمانان هتل همای شماره ۲ در نظر گرفته است و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به رسم میبانی هزینه اسکان این تعداد از افراد را که از محل بودجه دانشگاه است تامین می‌کند.

 

در حال حاضر هتل هما شماره ۲ کاملا در اختیار هاشمی رفسنجانی و هیات همراهش است.

 

از چند روز گذشته به دانشجویان اعلام شده بود که دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به واسطه حضور هاشمی رفسنجانی تعطیل است و هیچ دانشجویی حق ورود به دانشگاه را ندارد، در حال حاضر دانشگاه تحت تدابیر امنیتی قرار گرفته و تنها افراد مرتبط با مراسمات دانشگاه آزاد و همراهان هاشمی رفسنجانی حق ورود دارند.

 

در شرایطی که دانشجویان در زمان انتخاب واحد قرار گرفته‌اند، به واسطه تعطیلی دانشگاه و حضور نیرو‌های امنیتی اطراف آن، تمام فعالیت‌های دانشجویان با اختلال رو‌به‌رو شده است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز