به گزارش مشهد پیام، حسین جهان بخش صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر مشهد در مورد گفته‌های رئیس جمهور اظهار داشت: رئیس جمهور محترم روز گذشته گفت که بنده به مردم وعده دادم که اقتصاد ایران را نجات خواهم داد و نجات اقتصاد ایران یکی از دغدغه‌های من است و امروز در آخرین سال دولت یازدهم خوشحالم که مردم ما شاهد تورم تک رقمی و رشد اقتصادی ۶ ماهه امسال نسبت به ۶ ماه سال گذشته با رشد ۷٫۴ هستند.

 

جهان بخش خاطر نشان کرد: روحانی گفته وعده من نجات اقتصاد کشور از سراشیبی سقوط بود و وعده من به مردم این بود که سانترفیوژ‌ها می‌چرخند و کارخانه‌ها هم به حرکت خود ادامه خواهند داد و در هشت ماه اول امسال بیش از ۱۵ هزار و ۶۰۰ کارخانه کوچک که راکد عمل می‌کردند با تسهیلات بانکی کاملا فعال شدند.

 

عضو شورای اسلامی شهر مشهد افزود: آقای رئیس جمهور قبلا فرموده بودید که تورم را باید از جیب مردم و سفره‌های مردم تشخیص داد، صنعت در حال ورشکستگی است، شاهد تعطیلی پی در پی کارخانه جات، بیکاری کارکنان و کارگران هستیم، شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار و وضعیت سانترفیوژ‌ها و برجام هم که مشخص است، آیا به همین عملکرد خود افتخار می‌کنید؟

 

وی تصریح کرد: مردم ما فهمیده هستند و به خوبی قضاوت خواهند کرد ولی انتظار ندارند از زبان رئیس جمهور که یک روحانی است خلاف واقع بشنوند.

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد