امروز ۶ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , فرهنگی , مطالب برگزیده سایت » مدت زمان نمایش فیلم محمد رسول الله(ص) کاهش یافته است/ حذف برخی سکانس‌ها به درخواست تهیه‌کننده فیلم
کد خبر : 1905037
تاریخ انتشار : ۱ دی ۱۳۹۵در ۱۰:۵۹ ق.ظ

معاون داخلی سینما هویزه مشهد:

مدت زمان نمایش فیلم محمد رسول الله(ص) کاهش یافته است/ حذف برخی سکانس‌ها به درخواست تهیه‌کننده فیلم

معاون داخلی سینما هویزه گفت: تمامی سینما‌ها نسخه سه ساعته این فیلم را پاک کرده و نسخه جدید را که همراه با حذف برخی قسمت‌هاست به نمایش می‌گذارند.
۵۲۴۰۰۹_۹۵۷

به گزارش مشهد پیام، در یکی از پیام‌های مردمی آورده شده بود که فیلم محمد رسول الله(ص) در سینما هویزه سانسور شده و برخی بخش‌ها از فیلم حذف شده است.

 

همچنین هزینه پخش فیلم به مدت سه ساعت از تماشاگران فیلم اخذ شده ولی با حذف قسمت‌ها، فیلمی دو ساعت و نیمه برای مردم به نمایش گذاشته شده بود.

 

از همین رو گفت‌و‌گویی با رضا بهبهانی معاون داخلی سینما هویزه در این باب برقرار کردیم که مشروح آن به شرح ذیل است:

 

گفته‌هایی مبنی بر اینکه این فیلم توسط سینما هویزه کوتاه شده اشتباه است، بلکه بخش‌هایی از این فیلم توسط تهیه کننده فیلم حذف شده است.

 

قیمت هر فیلم سینمایی مصوب و بر اساس اجاره سالن است و نه فیلم نمایش داده شده.

 

فیلم‌ها بر روی هارد از تهران به مشهد ارسال می‌شود و مدیران مجموعه‌های سینمایی هیچگونه دخل و تصرفی در حذف قسمت‌هایی از فیلم ندارند.

 

فیلم محمد رسول الله(ص) دو نسخه دارد که نسخه نخست آن را یک ماه اولی که این فیلم بر روی پرده سینما رفت به طور کامل به نمایش گذاشتند ولی پس آن تهیه کننده این فیلم به دلایلی نسخه دوم که دو ساعت و ۴۰ دقیقه است را به عنوان جایگزین نسخه اول به سینما‌های استانی و شهری ارسال کرد.

 

همه سینما‌ها نسخه سه ساعته این فیلم را پاک کرده و نسخه جدید را که همراه با حذف برخی قسمت‌هاست به نمایش می‌گذارند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز