به گزارش مشهد پیام، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد خطاب به ریاست سازمان بازرسی کل کشور نامه‌ای در مورد برخورد با فیش‌های نجومی نوشت که مشروح آن به شرح ذیل است:

 

ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور

سلام علیـکم
باصلوات بر محمد و آل محمدصل الله علیه وآل و سلم
غرض از تحریر،بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به منظور پاسخگویی در قبال عدم برخورد جدی با حقوق‌های نجومی و از باب آیه قرآنی «فذکر ان نفعت الذکری» و با توجه به گذشت بیش از یکصد و هفتاد روز از صدور فرمان مقام معظم رهبری(حفظه الله) مبنی بر لزوم برخورد قاطع و جدی با حرام خوران تحت عنوان حقوق‌های نجومی از محل بیت المال مسلمین و نظر به عدم تقابل جدی نهادهای ذی صلاح با این پدیده شوم و ننگین لازم می داند مواردی را یاد آور شود:
الف. صرف نظر از گذشت زمان طولانی و عدم برخورد با مدیران متخلف باید به عرض برساند ادامه روند فعلی در تسامح با متخلفین از قانون می‌تواند موجبات بی اعتمادی شدید مردم را به نظام مقدس جمهوری اسلامی در پی داشته باشد.
ب.مستحضر هستید به برکت انقلاب اسلامی مردم بیش از پیش با حقوق خود آشنا بوده و نمی توان با حرف‌های عوامانه ذهن آنان را از حقیقت دور و به سمتی غیر از حق سوق داد،بنا بر این، اذهان عمومی همچنان در انتظار برخورد قاطع با مفاسد،من جمله موضوع حقوق های نجومی می باشد.
ج.برخورد با فساد موضوعی کاملا عملی است و اطاله آن می تواند مبارزه با فساد را تبدیل به اهرم تبلیغات سیاسی جناح ها نماید…به فرموده مقام معظم رهبری(حفظه الله) با دزد دزد گفتن دزد از دزدی نمی ایستد…امروز شاهدیم از زمان افشای فیش های حقوق نجومی تا کنون جز لفاظی های سیاسی هیچ اقدام شایسته تحسینی صورت نپذیرفته است که جای بسی تاسف دارد.
د.در خاتمه از جنابعالی دعوت می گردد با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد پاسخگوی شبهات و سوالات بوده و نسبت به تنویر اذهان عمومی اقدام نمایید.

 

زمان پیشنهادی اول:از۳/۱۰/۱۳۹۵ الی۱۲/۱۰/۱۳۹۵

پیشاپیش از مساعدت جنابعالی سپاسگزاریم.
امید است همه ما مورد شفاعت شهدا علی الخصوص شهدای گمنام دانشگاه واقع شویم.

 

الصَّبرُ أحَدُ الظَّفَرَینِ
برادر بسیجی عماد کاشانی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد