به گزارش مشهد پیام به نقل از تسنیم، منصور جهانبخش در نشست خبری تئاتر «دیدومک» که در محل پردیس سینما هویزه مشهد برگزار شد با اشاره به اینکه این نمایش تم کمدی، موزیکال دارد اظهار داشت: خوشحالم بعد از اینکه دو سال پیش، این اثر در تهران دیده شد، در حال حاضر به اجرای عموم در مشهد رسیده و برای من خیلی جذابیت داشت که این نمایش را به شکل دیگری کار کنم.

 

 

کارگردان نمایش «دیدومک» افزود: همزمان با حضور مرتضی شاه‌کرم و علی غابشی برای نمایش «نوبت یعنی بعدی» در مشهد، تمرینات را از دوم دی ماه با سایر بازیگران مشهدی شروع کردیم.

 

 

وی بیان کرد: در متن اصلی نمایش «دیدومک» به نویسندگی «ابراهیم گله دار زاده»، تغییرات زیادی ندادیم و بیشتر فضای نمایش را تغییراتی دادیم.

 

 

مرتضی شاه‌کرم بازیگر نمایش «دیدومک» نیز در ادامه نشست اظهار داشت: خیلی خوشحالم که تئاتر بهانه‌ای شد که بعد از نمایش «نوبت یعنی بعدی» دوباره به مشهد بازگشتم. مشهد تئاتر خیلی پویایی دارد و خیلی خوشحالم که در جمع بازیگران مشهدی قرار گرفتم.

 

 

علی غابشی دیگر بازیگر نمایش «دیدومک» گفت: خیلی خوشحالم که اجرای این نمایش همچنان ادامه دارد و به عنوان بازیگر برای بار دوم با دو متن متفاوت در این نمایش بازی می‌کنم. امیدوارم که  این تعامل با تئاتر مشهد ادامه داشته باشد.

 

 

غابشی افزود: در این نمایش به شدت رگه‌های شادی و مفهوم وطن‌پرستانه دارد و مورد دغدغه‌های فراموش شده است.

 

 

در ادامه نشست سعید صادقی بازیگر نمایش «دیدومک» هم گفت: بعد از اینکه از جشنواره استانی فارغ شدیم، تمرینات را با آقای جهانبخش و سایر عوامل نمایش در مشهد شروع کردیم و خیلی خوشحالم که در کنار تیم خیلی خوب و توانمندی حضور پیدا کنم و امیدوارم که اجراهای خوبی با را با دوستان خوبم از جنوب علی غابشی و مرتضی شاه‌کرم در مشهد داشته باشیم و این تجربه جدید را به فال نیک می‌گیرم.

 

 

محسن کوشایی دیگر بازیگر نمایش «دیدومک» نیز در ادامه نشست بیان کرد: سال‌ها آرزو می‌کردم که دوباره بعد از سی سال به مشهد بازگردم و خوشحالم که این نمایش بهانه‌ آن شد. این نمایش تصویر ساده‌ای از مردم جنوب و آدم‌هایی که خیلی صمیمانه باهم زندگی می‌کنند را نشان می‌دهد.

 

 

مبین عطاری دیگر کارگردان نمایش «دیدومک» نیز با اشاره به اینکه دغدغه اصلی فضای نمایش بود، گفت: نمایشی که شاهدش هستیم رنگ و بوی ایران را دارد و عنصری که در نمایش شاهدش هستیم حضور خارجی‌ها است که تقابل جذابی را به نمایش اضافه کرده است.

 

 

در پایان این نشست خبریف پوستر این نمایش با حضور عوامل رونمایی شد.

 

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد