امروز ۶ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , حوادث , فرهنگی , مطالب برگزیده سایت » زائرین اعزامی «شرکت یگانه گشت مشهد» به عتبات عالیات دچار آتش سوزی شدند/ تعدادی از زائران جان خود را از دست دادند
کد خبر : 1905504
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۵در ۸:۲۵ ق.ظ

شامگاه گذشته صورت گرفت:

زائرین اعزامی «شرکت یگانه گشت مشهد» به عتبات عالیات دچار آتش سوزی شدند/ تعدادی از زائران جان خود را از دست دادند

زائرین اعزامی از شرکت سیاحتی یگانه گشت مشهد شب گذشته دچار حادثه آتش سوزی شدند.
fire3

بنا بر گزارش مشهد پیام به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی، زائرین اعزامی از شرکت سیاحتی یگانه گشت مشهد شب گذشته دچار حادثه آتش سوزی شدند.

 

شرکت یگانه گشت مشهد که به بصورت غیر مجاز نسبت به اعزام زائرین به عتبات عالیات اقدام نموده بود و هیچ گونه مجوزی در این رابطه از حج و زیارت ندارد؛ در شب گذشته بر اثر آتش سوزی در هتل قصر المولی محل استقرار زائرین اعزامی خود چند نفر از زائرین جان خود را از دست داد.

 

هتل قصر المولی در موقعیت باب القبله که زائرین اعزامی این شرکت در آن مستقر بودند در ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه شب گذشته دچار آتش سوزی گردید و تا کنون چند زائر در این حادثه جان باخته‌اند و چند تن نیز مفقود هستند که گویا تعدادی از زائرین حادثه دیده از شهرستان تربت حیدریه بوده‌اند.

 

لازم به توضیح است این قبیل هتل‌ها بعلت نداشتن کیفیت و استانداردهای لازم چند سال است که از سوی سازمان حج و زیارت اجاره نمی‌شوند و هتل‌های با فاصله دورتر ولی با کیفیت و استانداردهای لازم در دستور کار سازمان قرار گرفته است؛ که متاسفانه این موضوع مهم از سوی آزادبرهای غیر مجاز رعایت نمی گردد.

 

گزارش تکمیلی متعاقباً، اعلام خواهد گردید.

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز