غلامحسین صفایی، جانباز قطع نخاعی دفاع مقدس در گفت‌وگو با مشهدپیام، پیرامون لیست شورای ائتلاف مردمی معتمدین انقلاب برای شورای شهر مشهد، اظهار کرد: من با افراد مختلفی صحبت کردم و همچنین صحبت‌هایی را نیز با اعضای این لیست داشته‌ام.

صفایی بیان کرد: پیشنهاد این است، تمامی افراد و لیست‌هایی که دل در گرو انقلاب دارند باید ائتلاف کنند و انشقاق و دو دستگی نداشته باشند و از نیروهای ارزشی حمایت کنند.

جانباز دفاع مقدس یادآور شد: متأسفانه تا کنون ۳۰ لیست تا کنون در شهر اعلام آمادگی کرده‌اند و باید تخصص و تقوا سر لوحه کار افراد شورای شهر مشهد باشد چراکه این شهر با تمامی شهرهای ایران به واسطه وجود امام رضا(ع) متفاوت است.

وی عنوان کرد: تکثر بین افراد به اتحاد ضربه می‌زند و از این جهت ائتلاف شکل گرفته بین نیروهای انقلاب با عنوان معتمدین انقلاب مورد تأیید است.

صفایی خاطرنشان کرد: شهر مقدس مشهد پایتخت معنوی جهان اسلام است و اگر کسانی که بر مسند ریاست و مسئولیت این شهر تکیه می‌زنند نگاه نفسانی داشته باشند، به تمامی ارزش‌های انقلاب اسلامی خیانت کرده است.

جانباز دفاع مقدس تصریح کرد: اندیشه شهر اسلامی باید در نگاه تمامی افرادی که برای پست‌های مختلف مسئولیتی رقابت می‌کنند باشد چراکه با کمی تفکر می‌توان فهمید که این شهر با سایر شهرهای کشور متفاوت است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد