به گزارش مشهد پیام، به نقل از آستان نیوز، محمد امین توکلی زاده با بیان اینکه تاکنون ورزشکاران زیادی جوایز خود را تقدیم آستان قدس رضوی کرده‌اند، اظهار داشت: اینکه ورزشکاری زحمت بکشد و از بوشهر تا تهران بیاید و با سختی رقبایش را کنار بزند و در اوج به دست آوردن مقام هویتش را فراموش نکند و جایزه‌اش را به پیشگاه علی بن موسی الرضا(ع) اهدا کند، جای تبریک دارد.

وی با اشاره به اینکه مهدی طارمی با این اقدام خوش درخشید، تصریح کرد: اهل بیت(ع) مدیون هیچ کس نمی‌مانند، کوچک‌ترین قدمی که برداریم صد برابر پاسخ می‌دهند و امام علی بن موسی الرضا(ع) می‌فرمایند: اگر یک بار به دیدن من بیایید، سه بار به دیدن تان خواهم آمد.

وی با اشاره به شهادت شهید محسن حججی گفت: چه خوب است حالا که برای یک جوان قهرمان دور هم جمع شده ایم، یادی کنیم از جوانی که همسن و سال آقای طارمی بود. شهید محسن حججی سه روز پیش در عراق صحنه‌ای بی‌بدیل به نمایش گذاشت. او با دست‌های بسته اسیر داعش بود، اما ذره ای تردید در چهره او دیده نشد و اتفاقا ترس و شقاوت در چهره دشمن او بود.

توکلی‌زاده افزود: یادمان باشد چه کسانی از ما دفاع می‌کنند، اینها خودشان را قربانی کردند تا امنیت ما حفظ شود. شهید حججی کربلایی به پا کرد و امیدوارم که خداوند توفیق بدهد تا مدیون کسانی که جانشان را فدا کردند، نشویم.

مدیر‌کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی ضمن تبریک دوباره به مهدی طارمی؛ بازیکن تیم پرسپولیس گفت: این یک اقدام کوچک نیست، بلکه پیام دارد و من امیدوارم که جامعه ورزشی ما شاهد حضور بیش از پیش ورزشکارانی چون مهدی طارمی باشد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد