سرهنگ مرتضی مرادی، معاون اجرایی سپاه امام رضا (ع) در گفت‌وگو با مشهدپیام، پیرامون برنامه‌های رفاهی دهه آخر صفر، اظهار کرد: برای بسیج کردن تمامی امکانات سپاه در سطح استان قرارگاه ثامن الحجج تشکیل شد که در نواحی مقاومت قرارگاه فرعی ثامن الحجج است که البته با شرح وظایف بومی این تقسیم بندی در سطح حوزه نیز وجود دارد.

معاون اجرایی سپاه امام رضا (ع) عنوان کرد: تمام اقدامات قابل تصور برای زائر و تمامی اقداماتی که در راستای تسهیل کار دستگاه‌های دولتی و گروه‌های مردم نهاد وجود دارد، از جمله کارهای در دست اقدام سپاه امام رضا (ع)، برای دهه آخر صفر است.

مرادی یادآورشد: بنا به دستور فرماندهی سپاه امام رضا (ع) تمامی امکانات فرهنگی، آمادی، ایمنی، تأمینی و اجرایی سپاه استان را در راستای این مهم، بسیج می‌آیند.

وی عنوان کرد: تمامی موضوعات معیشیتی و خدمات رفاهی با بسیج تمامی امکانات سپاه، به منظور خدمت رسانی به زائران پیاده، آماده هستند تا در حد آخرین توان باری از روی دوش زائر برداشته شود.

معاون اجرایی سپاه امام رضا (ع) خاطرنشان کرد: البته تمامی این اقدامات در راستای این مهم اجرا می‌شود که وجهه مردمی کار ثابت بماند به نحوی که تمامی این خدمات بدون تابلو انجام می‌شود و تلاش این است که رنگ و بوی مردمی داشته باشد و البته تمامی همکاران حاضر در این طرح با قدم دل وارد این عرصه می‌شوند.

مرادی تأکید کرد: تنهای تابلویی در این حرکت مردمی عظیم با خود حمل می‌کنیم، تابلو افتخار خادمی حضرت رضا(ع) است.

انتهای پیام/

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد