به گزارش مشهدپیام، مهدی آجیلیان، در گفت‌وگو با صبح توس، پیرامون ایام شلوغی دهه آخر صفر، اظهار کرد: در ایام اوج سفر سال‌‎های گذشته تعداد بازرسی‌های اتحادیه و مشترک با دستگاه‌های مربوطه افزایش داشته است که تقریبا تمامی موارد تأثیرگذار در رفاه حال زائر مورد بررسی قرار می‌گیرد و ایمنی، بهداشت و امنیت مهمترین گزینه‌های بازرسی است.

نائب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران و مهمان‌پذیران مشهد افزود: تمامی دستگاه‌های صنفی آمادگی این را دارند که با تمامی توان ارائه خدمت به زائر امام رضا(ع) داشته باشند.

آجیلیان عنوان کرد: یکی از معضلات موجود در ایام شلوغی مشهد، اجاره اماکن مسکونی غیر مجاز به مسافرین است، قبل از ایام شلوغی در بازرسی‌های دوره‌ای این منازل شناسایی می‌شوند و برای کسب مجوز و سیر مراحل قانونی به اداره مربوطه برای گرفتن مجوز موقت معرفی می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در دهه آخر سفر و تمامی روزهای شلوغ سال مشهد، بازدیدهای موردی تشدید یافته که در صورت مشاهده با مورد مربوطه برخورد قانونی می‌شود و از تمامی مسافران عزیز تقاضا داریم که حتما در اماکن دارای مجوز اسکان یابند.

نائب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران و مهمان‌پذیران مشهد یادآور شد: هیچ افزایش نرخی در ارائه خدمات به مسافران و زائران وجود ندارد و در صورت بروز تخلف شماره ۱۲۴ بهترین شماره برای ارائه نظرات و شکایات است که به صورت ۲۴ ساعته ارائه خدمت انجام می‌شود.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد