به گزارش مشهدپیام، حسین نخعی شریف، سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد با اعلام خبر نور افشانی آسمان مشهد در شب میلاد رسول مکرم اسلام(ص)، اظهار کرد: ۱۷ نقطه شهر مشهد به مناسبت این عید فرخنده نورافشانی می‌شود.

نخعی شریف با اشاره به برنامه‌های سازمان فرهنگی تفریحی در این ایام، تصریح کرد: فرهنگسراها و مراکز فرهنگی در این شب با اجرای جشن‌های شاد با محوریت وحدت شیعه و سنی این عید را گرامی می‌دارند.

سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی ابراز کرد: این سازمان با رویکرد جدید و اجرای برنامه‌های متنوع سعی در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در مردم مشهد دارد و با تغییراتی که در برنامه‌ها و فرآیندهای خود داریم امیدواریم خدمتگزار خوبی برای مردم مشهد باشیم.

وی با بیان این که برنامه‌های امسال هفته وحدت با موضوع پیامبر مهربانی و شعار «مهربان باشیم» آغاز شده و در نقاط مختلف شهر مشهد در حال اجراست، یادآور شد: جشن‌های مختلف محلی و منطقه‌ای به مناسبت میلاد حضرت محمد(ص) برپا شده و در همین راستا برگزاری جنگ‌های مختلف، اجرای موسیقی آئینی در معابر پر تردد شهر، همایش‌های مختلف ورزشی و تفریحی نیز از دیگر برنامه‌های هفته وحدت است.

نخعی شریف ادامه داد: برگزاری محفل انس با قرآن با حضور علمای شیعه و سنی به همت فرهنگسرای قرآن و عترت و همچنین شب شعر نیز یکی دیگر از برنامه‌هایی است که در این ایام برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: فضاسازی ویژه شهر با شعار مهربان باشیم و با استفاده از آیات و روایات از طریق ۷۰ رول‌آپ و بیلبورد و پنج هزار پرده‌آویز نیز با طرح و رنگ مناسب این ایام نیز در سطح شهر اکران شده است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد