به گزارش مشهد پیام؛ به نقل از آستان نیوز، ابراهیم دانشی‌فر با اشاره به تشکیل کارگروهی به منظور سیاست‌گذاری و تدبیر امور اجرایی این مسابقات، اظهار کرد: سومین دوره از مسابقات سازه‌های ماکارونی در دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) با همکاری بیمارستان رضوی و انجمن دانشجویان اتباع خارجی این دانشگاه تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه این دوره هم با همان قوت دوره‌های گذشته در دو گرایش سازه سنگین و سازه راندمانی برگزار می‌شود، افزود: تمام امور اجرایی برگزاری سومین دوره از مسابقات سازه‌های ماکارونی توسط خود دانشجویان و شرکت کنندگان صورت می‌گیرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ تیم در این مسابقات شرکت می‌کنند و ویژگی متمایز این دوره از مسابقات حضور و شرکت دانش‌آموزان است.

وی ابراز کرد: در نخستین دوره مسابقات سازه‌های ماکارونی بیش از ۳۶ تیم با همکاری اتحادیه اسلامی دانشگاهیان افغانستان از شهرهای تهران، قزوین، قم، اسلامشهر، مشهد و …شرکت کردند و دومین دوره از این مسابقات با حضور ۲۹ تیم از کشورهای افغانستان، عراق، لبنان و …. در دو گرایش سازه سنگین و سازه راندمانی برگزار شد.

دانشی فر یادآور شد: این دوره از مسابقات دوم و سوم اسفندماه سال جاری در دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد