به گزارش مشهد پیام؛ حجت الاسلام حمیدی فر افزود: یکی از نهادهایی که طی چند سال اخیر در عرصه فعالیت های قرآنی ورود بسیارخوب، تاثیرگذار و البته هدفمندی داشته است نهاد مقدس سازمان بسیج بوده است.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت های قرآنی دارالقرآن بسیج متصل به نظام تربیتی صالحین است و فعالان عرصه قرآنی در رشته های مختلف از درون حلقات صالحین رشد نموده و به عرصه تخصصی قرآن در ابعاد مختلف ورود پیدا می کنند.

معاون تعلیم و تربیت سپاه امام رضا (ع) گفت: دارالقران بسیج خراسان رضوی در استان اقدامات بسیار گسترده ای در شهرهای مختلف استان انجام داده است که بعضا در شبکه های سراسری صدا و سیما پخش شده است.

وی افزود: در سال ۹۶ نیز مسابقات قرآنی بسیج در سطح استان به بهترین نحو با روحیه بسیجی و جهادی برگزار گردید و البته برخی از مشکلات که طبیعتا در کارهای اجرایی بدیهی است وجود داشته که با الطاف و عنایات حضرت رضا (ع) حل شده است.

حمیدی فر خاطر نشان کرد: بعد از برگزاری مسابقات قرآنی بسیج درسطح استان متسابقین برگزیده به مرحله کشوری اعزام شدند که الحمدالله موفقیت خوبی را نیزکسب کردند.

وی گفت: آخرین مسابقات قرآنی بسیج در سطح کشوری در سازمان بسیج برگزارگردیده است که الحمدالله خراسان رضوی در این مسابقات خوش درخشیده و رتبه اول تیمی را به خودش اختصاص داده است.

معاون تعلیم و تربیت سپاه امام رضا (ع) در پایان خاطر نشان کرد: تلاش مسولین دارالقرآن بسیج بر این است که روز به روز برنامه های قرآنی پررنگ تر و جذاب تر برگزارشود لذا از تمام متسابقین عزیز در مسابقات قرآنی کشوری در سازمان بسیج قدردانی نموده و باید یاآوری گرددکه همه ابزار و امکانات از جمله خبرگزاری ها و فضای مجازی که در اختیاراست باید در خدمت ارتقائ روحیه قرآنی باشد و تلاش گردد باعث تضعیف روحیه در نهادها نشود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد