مشهد پیام-  سید جلال فیاضی شب گذشته ۱۱ دی‌ماه در مراسم پرسش و پاسخ مردمی از هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد که در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) مشهد برگزار شد، در پاسخ به اینکه آیا شهردار سابق فساد ایجاد کرده است، گفت: اینکه موضوع مقابله با فساد را تبدیل به یک تسویه حساب سیاسی کنیم، خودش یک مساله فسادآفرین است.

وی با بیان اینکه فساد باید از مسیر قانونی خودش رسیدگی شود و بعد زمانی که منجر به حکم شد، اعلام و رسیدگی شود، اظهار کرد: اعلام خبر دروغ و با آبروی مردم بازی کردن، خودش فساد است و اگر حیثیت فردی را از بین ببریم می‌توان اسمش را سکولاریزم گذاشت.

این عضو هیات رئیسه شورای شهرافزود: خبری که هفته پیش پخش شده بود مبنی بر اینکه سه مدیر را دستگاه قضایی بازداشت کرده است، خبری کاملا دروغ بود؛ تاکنون در مراجع قضایی اثباتی صورت نگرفته و نباید این موضوع را تبدیل به یک موضوع سیاسی کنیم. (ایسنا)

 

گفتنی است «مشهد پیام» در تاریخ ۳ دی  خبری را به نقل از خلیل موحدی عضو شورای شهر مشهد  مبنی بر بازداشت دو نفر از نزدیکان شهردار سابق و همچنین یکی از مسئولین سابق اقتصادی شهرداری مشهد به اتهام پولشویی  منتشر کرده‌بود. (لینک مطلب)

«مشهد پیام » در ادامه پیگیری‌های خود پیرامون این مساله در تماس با یکی از متهمین که مدعی کذب این خبر بود، از وی درخواست جوابیه‌ای  در این خصوص کرد که البته این پیگیری ها به جایی نرسید.

این در حالی است که خلیل موحدی در همان تاریخ انتشار خبر  در تماسی که با «مشهد پیام» داشت مجددا بر موثق بودن خبر  تاکید کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

 1. نام...

  شما که ….. تشریف دارین و همهیشه ارجاعتان به ایسناس، جرا ….. میبافین به هم ….
  خدا تمامی ادم های دگم و یکه به قاضی را شفا دهد
  با تشکر از خبرهای سوخته و جزغالتان

 2. دروغگویاب

  اگر خبرتون موثق بود چرا تغییرش دادین؟!!!! من هردوتا خبرتونو دارم! فکر کردین….؟

  مشهد پیام: اصل خبر تغییر نکرد دوست عزیز. فقط مصداق ها کلی تر شد

 3. نام...

  امام صادق: هر گاه مؤمنی برادر مؤمن خویش را متهم سازد و به او تهمت بزند ایمان از قلب او محو می‌شود همچنانکه نمک در آب ذوب می‌گردد.

 4. نام...

  کسانی که تهمت میزند باید بدانند که ، با انگشت در منزل کسی را به ناحق نرنند تا با مشت به ناحق در خانه آنها زده نشود. دنیا دار مکافات است وبسیاری از گناهان در همین دنیا جواب داده میشود مخصوصا تهمت زدن وقتی آبروی مسلمانی به خطر بیفتد .

  یک تهمت میتواند یک مسلمان را خراب یا زندگیهایی را فرو بپاشد ، پس همه باید سعی کنند که اولا درمورد کسی بی خودی وبدون مدرکی قاطع صحبت نکنند ، دوماً صحبت کردن در مورد آن شخص از نگاه دیگران که برای فرد تعریف کرده اند نباشد، سوماً نباید همه چیز را همه جا گفت .

 5. نام...

  امید است همه درمورد اعمالشان حساسیت منطقی داشته باشند تا مورد تهمت قرار نگیرند و همه به این معنی دست یابیم که سخنی که هیچ دلیلی بر صحت آن نداریم و فقط با توجه به شنیده های خویش است نگوییم تا موجب ویرانی شخصیتی یا ویرانی یک زندگی نشویم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد