به گزارش مشهدپیام، عده‌ای از سهامداران شرکت پدیده شاندیز بار دیگر در اعتراض به عدم پاسخگویی مسؤولان این شرکت و نرسیدن به حق و حقوق خود در مقابل استانداری خراسان رضوی تجمع کردند.

این سهامداران که از روزها پیش با نشر فراخوان‌هایی در شبکه‌های مجازی، دیگر سهامداران را برای شرکت در این تجمع دعوت کرده بودند، با حرکت در خیابان منتهی به استانداری، خیابان بهار را مسدود کردند.

سلسله تجمع‌های سهامداران پدیده در حالی با اعلام قبلی انجام می‌گیرد که سابقه چندین باره بروز این اعتراضات، باعث نشد هیچ یک از مسؤولان شهری و استانی برای سامان دادن هرچه سریع تر به این موضوع، اقدامی جدی از خود نشان دهند.

نکته قابل توجه دیگر در این تجمع‌های اعتراضی، قابل پیش بینی بودن آن و انتشار فراخوان برای آن است که با این وجود، دستگاه‌های امنیتی نیز برای پیشگیری از مزاحمت‌های احتمالی و ممانعت از مسدود شدن خیابان‌ها، اقدام خاصی انجام نمی‌دهند.

این سؤال مطرح است که سریال اعتراضات میدانی سهامداران پدیده تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و چه زمان قرار است اقدامی عملی برای بازگرداندن اعتماد مردم صورت گیرد.

انتهای پیام/

 1. مشهدی

  موضوع باید ریشه یابی بشه شاید از اولش غرض و مرضی از جانب دادستان و … بوده ، به هرحال اونا هم که معصوم نیستند و گرنه این همه مدت لفتش نمیداد یا مانع از اعلام قیمت کارشناسی نمیشد

 2. ایرانی

  مشکل موسسه ميزان وپدیده خراسان آزموني بود که کل نظام را زير سوال برد زيرا خود سران نظام گذشته و حال در ايجاد آن نقش داشتند و حالا مي خواهند خود را از ماجرا دور کنند. بي ابرويي نظام و سران آن در مورد موسسه ميزان بزرگترين رسوايي وعدم مديريت آنها از آغاز انقلاب است. تعلل در رفع آن ضد انقلابي بودن مسئولين را نشان ميدهد نه نخريدن خودرو نو توسط مردم

 3. محسن

  با تشکر از زحمات مدیر سایت. وسلام به تمام سهامداران دوستانی که شماره تلفن نمایندگان محترم ویا مسئولین کشوری وحتی مسئولین ذیربط را روی سایت برای اطلاع عموم قرار دادند تا جهت داد خواهی مورد استفاده قرار دهند. بایدبه عرض برسانم که اینجانب از تهران ساعتهای متمادی باشمارههای یاد شده شبانه روز زنگ زدم موفق نشدم با هیچکدام تماس بگیرم. وحتی در سایت خبرگذاری جمهوری اسلامی در قسمت ارتباط بی واسطه با مسئولین به تعداد (63 ) نفر از آقای رئیس جمهور تا آخر پیام در این رابطه فرستادم هیچ خبری نشد. دوستان مشت نمونه خروار است. شما هزاران نفردر شهر مقدس مشهد.جلوی استانداری تجمع کردید کم دروغ شنیدید. ؟ اگر مشاهده میکنید که سرنوشت یک میلیون نفر دست عده ای مغرض و بی ایمان چنین ببازی گرفته میشود.و هیچ مسئولی بدان توجه نمی کند. بیاد داشته باشید.که غرق شدن یک بچه ای از پناه جویان دنیاراتکان داد و رهبر کشور المان که یک خانم است دستور پذیرش (20000 ) پناه جوی مسلمان را صادر کرد.گر چه خود مسلمان نیست. از مردانگی و اسلام فقط نامی مانده شرم باد بر انهائی که اینقدر با روح و روان و شعور مردم بازی می کنند. و یا در آنگولا رئیس جمهورش را بخاطر اختلاس دستگیر و زندانی مکنند. ما می خواهیم هرچه سریع تر متخلفین ذیربط چه در دولت قبلی چه در دولت فعلی دستگیر و محاکمه شوند . اجرای قانون حاکم باشد. نه دروغ نه شعار نه وعده سرخرمن .نه امروز و فردا .ما به مسئولین پاک و با ایمان و مسلمان واقعی نیازمندیم . نه مترسک . با الفاظ بازی کردن مشکل حل نمیشود . عمل لازم است وبس.9 ماه گذشت کدام راهکار حقوقی به اجراء درآمد.؟ صحنه گردانی کافیست این مردم بازیچه شما نیستند. عملی مفید بجای الفاظی و دروغ. ( این سه بند که میگوئید کجاست ) وکی مشکلش حل میشود.؟ با مردم مسئولین روراست باشند. با تشکر باز نشسته نا امید.

 4. وحید

  همش بازی سیاسیه و نمیخوان مردم پولی دستشون باشه ، مگه میشه بعد این همه سال و تبلیغات مجوز نداشته باشه… درگیریهای دیروز تو 15 سال اخیر بی سابقه بوده هم پولشونو خوردن هم کتکشون زدن

 5. رضا

  باسمه تعالی
  اینجانب از مالباختگان میزان هستم؛ و خوشبین به حل آن نیستم.
  1- دولتی که نتواند یک موسسه مالی را پس از هشت ماه سامان دهد، پس چگونه میخواهد بحرانهای شدید کشوری را مدیریت کند؟
  2- در کجای دنیا رسم است که گروه انحلال بانک مرکزی از پنج ماه قبل از تشکیل خود، سود سپرده ها را کسر نماید؟
  3- تاریخ میگوید سید حسنی به یاری امام زمان (عج) از خراسان قیام می کند. پس معلوم میشود به ما خراسانی ها بیشتر از هرجای کشور ستم میشود…
  با تشکر.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد