به گزارش مشهد پیام به نقل از تابناک، پس از آن که اطلاعات تکمیلی درباره فروش قطعات سرقتی خودرو توسط مأموران انتظامی جمع آوری شد، با صدور دستورات ویژه قضایی محل اوراق کردن خودروها در یک عملیات پلیسی مورد شناسایی قرار گرفت و مأموران تجسس کلانتری پس از کسب مجوز قضایی منزلی را که در این باره سارقان استفاده کرده بودند مورد بازرسی قرار دادند.

در این عملیات مقادیر زیادی قطعات و لوازم اوراقی خودروهای پراید به همراه یک خودرو که در حال اوراق شدن بود کشف و ضبط شد.

بررسی ها نشان می داد که سارقان اصلی در محل حضور ندارند اما همسر موقت یکی از دزدان در اوراقستان سارقان بود که توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد.

 

زن دستگیر شده که مدعی بود در حال ترک اعتیاد است طی بازجویی های فنی و تخصصی به همدستی شوهرش با دزدان دیگر اعتراف کرد و بدین ترتیب عملیات دستگیری اعضای باند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرپرست مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد با بیان این که تحقیقات مأموران تجسس راز سرقت های داخل اتوبوس های شهری را نیز فاش کرد گفت: بررسی های پلیس در حالی برای شناسایی مخفیگاه دزدان پراید ادامه داشت که حدود پنج شاکی که کیف آن ها در داخل اتوبوس های شرکت اتوبوسرانی سرقت شده بود این زن را شناسایی کردند و اظهار داشتند که زن مذکور به بهانه این که باردار است کنار آن ها قرار گرفته و اموال داخل کیفشان را سرقت کرده است.

این زن که بعدها مشخص شد در سرقت خودروها نیز نقش دارد بیشتر سرقت ها را در اتوبوس های مسیر شهرک شهید رجایی تا حرم مطهر امام رضا(ع) انجام داده است.

مأموران با کسب مجوز ورود به مخفیگاه، عملیات خود را به مناطق اطراف گسترش دادند و در یک عملیات غافلگیرانه سه عضو اصلی این باند را در حال استعمال مواد مخدر دستگیر کردند که مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی نیز از آنان کشف شد.

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد