به گزارش مشهدپیام، مدت هاست که گمانه زنی ها در مورد شهردار جدید مشهد و گزینه های احتمالی این صندلی مهم آغاز شده است تا اینکه روز گذشته لیستی ۲۲ نفره جهت تصدی جایگاه مذکور اعلام شد. مجموعه ارائه شده از سوی شورای پنجم مشهد، فی الواقع این عبارت را در ذهن برجسته می کند؛ قحط الرجال.

بیشتر اعضای لیست ناشناخته هستند

اولین واکنش هر کس نسبت به لیست پیشنهاد شده این است که بداند این افراد چه کسانی هستند. اگر در فضای مجازی جستجویی انجام شود متوجه می شوید که اکثر افراد معرفی شده را حتی گوگل به رسمیت نمی شناسد چه برسد به مردم.

قحط الرجال

منتخبین محترم شورای پنجم با این لیست، این روزها مردم شریف مشهد را نگران کرده اند. لیستی ٢٢ نفره که از کاندیداهای سمت شهرداری مشهد در رسانه ها منتشر گردیده که هر شخصی با دیدن این لیست یکی از مهم ترین مسائلی که به ذهنش خطور می کند سن بالای اکثر این کاندیداهاست.

افرادی که شاید سال ها پیش باید بازنشسته می شدند و فرصت را به جوان تر ها می دادند نامشان در این لیست به چشم می خورد، مگر در مشهد قحط الرجال است که فردی با سن بیشتر از ۶٠ سال  برای شهرداری معرفی شده است؟!

بارها و بارها همه ما در اتوبوس و مترو شاهد این بودیم که جوان ها جای نشستن خود را به مسن تر ها می دهند اما متأسفانه کمتر شاهد این بودیم که مدیران رده بالا تجربیات خود را به جوانان منتقل کنند و خود به استراحت بروند.

همچنین باید گفت که در جمع لیست ۲۲ نفره افراد زیادی هستند که از آن ها سابقه فعالیت در حوزه شهری و در سطوح عالی مدیریتی مشاهده نمی‌شود.

اعضای لیست ارائه شده

photo_2017-07-29_16-13-00

قاسم تقی زاده، جدی ترین گزینه است

شنیده های اخیر حکایت از جدی شدن احتمال انتخاب قاسم تقی زاده خامسی به عنوان شهردار مشهد دارد.

وی معاون غلامحسین کرباسچی  بوده است و بیش از ۶٠ سال سن دارد.

قبل از این چندین گزینه بالای شصت سال و برخی غیر تخصصی نیز در بین گزینه های اصلی بودند که باعث تشدید انتقادات به روند انتخاب شهردار شد.

باید شهردار آینده مشهد در پختی کامل و البته جوان حدود چهل باشد و دارای ارتباطات قوی با مراکزی که در مشهد صاحب نفوذ و قدرت هستند باشد.

منبع:  ثامن پرس

انتهای پیام/

برچسب ها : , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد