به گزارش مشهدپیام، محمد قانعی در گفت‌وگو با محراب خبر، پیرامون آمادگی این اتحادیه در دهه آخر صفر، اظهار کرد: دهه آخر صفر به لحاظ حجم ورود مسافر و زائر به مشهد، بی‌نظیر است و از دهم صفر تیم ویژه بازرسی با هماهنگی اتاق اصناف و اتحادیه با کنترل و نظارت جدی بر نحوه کار هتل‌ها شکل گرفته است و تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است و در تمامی هتل‌ها نیز هنوز ظرفیت خالی برای رزرو اتاق وجود دارد.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان رضوی افزود: تمامی هیئت‌ها و دسته‌هایی که در مشهد قصد اسکان دارند در صورتی که محلی را برای اسکان نیافتند می‌توانند با اتحادیه تماس بگیرند و در اسرع وقت به ایشان مکانی مناسب معرفی می‌شود چراکه بسیاری از هتل‌های سطح شهر اماکن عمومی خود را مثل نمازخانه‌ها در اختیار اسکان این افراد حتی به صورت رایگان قرار داده‌اند.

وی عنوان کرد: تمام هتل‌ها موظف به نصب اعلامیه نرخنامه در محل دید عموم هستند و طبق نرخنامه اتحادیه مجاز به دریافت کرایه هستند و برای کنترل این مهم همکاران ما به صورت تصادفی و یا حتی مهمان به هتل‌ها سر می‌زنند و اگر از این واحدهای صنفی تخلفی سر بزند بلافاصله با آن برخورد لازم می‌شود.

قانعی بیان کرد: در صورتی که شهروندان و زائران با موارد تخلف روبه‌رو شدند می‌توانند با شماره ۳۲۲۱۳۳۳۴ – ۰۵۱ که تلفن اتحادیه است به صورت ۲۴ ساعته تماس حاصل کنند و در عرض ۱۵ دقیقه به تخلفات و شکایات رسیدگی می‌شود چراکه گشتی‌های این اتحادیه در شهر پراکنده هستند و به نقاط مختلف دسترسی دارند.

رئیس اتحادیه هتل‌داران خراسان رضوی بیان کرد: این اطمینان را می‌دهیم که خدمات در خور شأن آن‌ها خواهد بود و در صورت بروز تخلف و اطلاع رسانی برای جلوگیری از هدررفت وقت زائر ما در محل حضور می‌یابیم و امیدواریم که تمامی زائران با آسودگی از این سفر به شهر خود برگردند.

انتهای پیام/

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد