علی باخرد در گفت‌وگو با مشهدپیام، پیرامون اقدامات این سازمان در دهه آخر صفر، اظهار کرد: دو وظیفه از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر بر عهده ما گذاشته شده است اول اینکه جلوگیری از کمبود کالا و گران‌فروشی و دوم موضوع کالای تنظیم بازار است.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: حوزه نظارت این مهم به بازرسی‌های ما برمی‌گردد که تقریبا از یک هفته پیش پایگاه‌ها فعال شده‌اند و تمامی کالاهای این طرح، مدنظر قرار گرفته‌اند.

باخرد عنوان کرد: در تنظیم بازار شامل کالاهایی می‌شود که بیشتر مورد نیاز مردم است که بازرسی و نظارت آن به عهده همین معاونت و موضوع توزیع آن به وزارت جهاد کشاورزی برمی‌گردد که در هر دو حوزه مشکل خاصی دیده نشده است.

وی یادآور شد: گوشت، برنج و شکر سه قلم کالای مورد استفاده در طرح تنظیم بازار است که به تبع آن بازرسی نیز صورت می‌گیرد و البته نظارت بر مبنای کالای اساسی شکل گرفته است و البته این طرح تا چند روز بعد از شهادت امام رضا (ع) به طول می‌انجامد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: رسیدگی به شکایات در این ایام سرعت عمل بیشتری نسبت به حالت عادی دارد و خوشبختانه در خصوص میزان موجودی کالای اساسی هیچ مشکل و کمبودی نداریم و البته افزایش قیمتی هم در کالاها نداریم.

باخرد بیان کرد: تیم‌های بازرسی متشکل از تمامی اداراتی است که در این طرح دخیلند از اصناف مختلف اداراتی مثل صنعت و معدن در این کار سهمی را به عهده دارند.

وی یادآور شد: تیم‌های گشتی و بازرسی این اداره به صورت تمام‌وقت و سیار در تمام نقاط وحتی ورودی‌های شهر پراکنده هستند و در صورت بروز هرگونه تخلف در سریعترین زمان به آن رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد