به گزارش مشهد پیام؛ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: اقلاب هایی که بتواندد چهار مرحله پیروزی، استقرار، استکمال و استمرار را بگذرانند کامل ترین نوع انقلاب ها هستند که مصداق گذر از این چهار مورد انقلاب اسلامی ایران است.

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران، چهار دهه را با موفقیت پشت سر گذاشته است و امروز چشم تمام جهانیان، بویژه چشم مردم منطقه غرب آسیا به ملت ایران و رهبری انقلاب دوخته شده است تا دریابند چگونه مسیر خود را در آینده ادامه دهند.

 

*هرکجا که مردم ایستاده اند، حاکمیت شکل گرفته است

حجت الاسلام سعیدی گفت: عواملی در کمال انقلاب دخیل و اثرگذار هستند، این عوامل گوناگون هستند اما سه مورد را به عنوان عوامل مهم می توان برشمرد.

وی خاطر نشان کرد: اولین رکنی که می توان به آن اشاره کرد؛ رهبری الهی است که در تداوم ولایت پیامبر و ائمه سلام الله می باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران یادآور شد: تمام ادوار انقلاب اسلامی ایران؛ چه در زمان رهبری امام خمینی رحمت الله و چه در زمان کنونی و رهبری مقام معظم رهبری، دشمن تلاش کرده است که با حربه های مختلف به ما ضربه وارد کند که با مدیریت هوشمندانه رهبری، نتوانسته است به هدف و راه خود ادامه دهد.

وی افزود: رکن دوم؛ مردم هستند. هرکجا که مردم ایستاده اند، حاکمیت شکل گرفته است و اگر مردم نبودند، اسمی از اسلام باقی نمی ماند.

حجت الاسلام سعیدی خاطر نشان کرد: نقش مردم هم در حدوث انقلاب و هم در تداوم آن اهمیت و جایگاه دارد و وظیفه مردم این است که نسبت به رهبری و آنچه می گویند؛ شناخت پیدا کنند و ولایت مدار باشند.

وی افزود: شریعت مداری، داشتن دین جامع، اطاعت از رهبری، جهاد و مبارزه و استقامت از دیگر ویژگی هایی است که مردم انقلابی باید داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران سومین رکن را در کمال انقلاب اسلامی ایران، شریعت و دین خدا، عنوان کرد و گفت: باید به شریعت، قواعد، دین خدا و باید و نباید ها در تمام ارکان زندگی توجه داشت و با این توجه در مسیر تعالی حرکت کرد.

 

*اولین تهدیدات دشمن متوجه شخص رهبری است

حجت الاسلام سعیدی در آخرین بخش از صحبت های خود در جمع مردم انقلابی مشهد؛ خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم تحلیل کنیم؛ خواهیم دید که هیچ انقلابی بجز انقلاب های توحیدی به اندازه انقلاب اسلامی مورد دشمنی و تهدید قرار نگرفته است.

وی افزود: مردم باید از انقلاب نگه داری کنند و بدانند که اولین تهدیدات دشمن متوجه شخص رهبری است و دشمن تمام تلاش خود را بر این گذاشته است که رهبری مورد حمله قرار دهد.

حجت الاسلام سعدی گفت: مردم نباید نسبت به این تهدیدات بی توجه باشند و از سویی مسئولان نیز باید احساس تکلیف کنند و از امانات الهی که همین انقلاب و رهبری هستند نگه داری کنند.

 

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد