امروز ۵ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » ماجرای جلسه فعالان فرهنگی مشهد با محمود احمدی نژاد + عکس
کد خبر : 1854058
تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳در ۶:۵۵ ق.ظ

ماجرای جلسه فعالان فرهنگی مشهد با محمود احمدی نژاد + عکس

محمود احمدی نژاد، دو روز گذشته حدود دو ساعت در جلسه جمعی از فعالان فرهنگی شهر مشهد حضور پیدا کرد.
hemmat_khahi-1-360

دو روز پیش، جلسه جمعی از فعالان فرهنگی و سیاسی شهر مشهد با حضور محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران برگزار شد. منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار مشهد پیام در این خصوص گفت: محمود احمدی نژاد در این جلسه حدود دو ساعت حضور داشت که موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار گرفت.

 

وی افزود: آقای احمدی نژاد و فعالان حاضر در جلسه، خواستار عدم رسانه ای شدن این جلسه بودند که برخی رسانه های مکتوب و مجازی خبرهای ناقصی را در دید عموم قرار دادند. منبع آگاه تصریح کرد: آقای احمدی نژاد به هیچ عنوان ذکر نکردن که وارد عرصه سیاست نخواهند شد و صحبتی درباره حضور یا عدم حضور ایشان در جلسه رد و بدل نشده است.

 

وی خاطر نشان کرد: رئیس جمهور سابق از جوانان حاضر در جلسه خواستار حفظ امید در عرصه های مختلف شد و سکوتش را در درباره ی دولت های دهم و یازدهم به معنای انفعال ندانست.

 

این منبع آگاه اذعان کرد: محمود احمدی نژاد هدف مذاکره غربی ها با ایران را قرار دادن مردم در مقابل حاکمیت دانست و افزود: در توافقنامه ژنو قطعه های کوچک پازلی در اختیار تیم مذاکره کننده ایرانی قرارداده شده است و این در حالیست که غربی ها همچنان رویه های  گذشته خود را ادامه می دهند.

 

وی در پایان یادآور شد: احمدی نژاد پازل بزرگتر را نزد خداوند دانست و قول ضربه خوردن غربی ها از جانب خداوند را داد.

 

عکسهای مرتبط با این جلسه:

 

 

unnamed (1)

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۴)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز