به گزارش مشهدپیام، پایتخت معنوی ایران که امروز دچار مشکلات فراوان شده است و دولت اعتدال نیز بر طبل این مشکلات، روز به روز بیشتر می کوبد، اما برخی رفتارهای ناشایست از مسئولان این مشکلات را از متن به حاشیه می برد.

مشکلات شهر مشهد از ترافیک، حاشیه نشینی و حمل و نقل و … گرفته تا تعطیلی کارگروه ملی زیارت از سوی دولت اعتدال که می توانست بسیار برای این شهر موثر باشد.

از آنجایی که مدیران شهری بویژه اعضای شورای اسلامی شهر مشهد تمام تمرکز و دغدغه خود را صرف رفع مشکلات شهری می کنند، اما متأسفانه برخی اعضا هنوز مشغول حاشیه ها هستند و نمی خواهند برای مردم قدمی بردارند.

از همه اینها گذشته، برخی از اعضا هم به قدری دل آرام هستند و مشهد را خالی از مشکلات می ببینند که به رصد جریانات سیاسی در کشور می پردازند و حتی اظهار نظر نیز می کنند.

سید جلال فیاضی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد در یادداشتی که به نقل از وبلاگ وی در خبر آنلاین منتشر شده است، به بهانه انتخاب هیأت نظارت بر مطبوعات، به یکی از جبهه های سیاسی حمله کرده است.

فیاضی در یادداشت خود آورده است، جبهه پایداری که اکنون مشعوف از استیضاح وزیر علوم است و برخی از اعضای ارشد آن تصور می کنند که مجلس را در این جریان مدیریت کرده اند لذا برای تسخیر هیات نظارت بر مطبوعات تدارک دیده اند.

همچینین آورده است، این درحالی است که نگاه افراطی و محدود کننده جبهه پایداری به رسانه نمی تواند برآیند مجلس بشمارآید. جبهه پایداری به جبران شکست جدی در انتخابات گذشته مقابله با سیاستهای دولت روحانی را در دستور کار خود قرار داده والبته در این مقابله از مرحله نقد فراتر رفته و از تخریب دولت نیز رویگردان نیست. این در حالی است که نظر اکثریت نمایندگان براساس آموزه های رهبر فرزانه انقلاب ،حمایت از دولت وهمکاری با رئیس جمهور همراه با نقد سازنده وایفای نقش نظارتی مجلس است . در عرصه مطبوعات و رسانه نیز نگرش اکثریت قاطع نمایندگان بر توسعه مطبوعات و تضمین آزادیهای قانونمند رسانه هاست.

ادامه در یادداشت…

این همان اوج بی انصافی است که به بهانه خدمت به مردم، رأی مردم را با هزینه های آن چنانی بخریم و بعد از رسیدن به هدف، خدمت به مردم را رها کرده و موضوعات سیاسی که به شهر مشهد مرتبط نیست، بپردازیم.

2b274081ad

هرچند که برخی از اعضا چهره رسانه ای هستند، اما چه خوب است از این ظرفیت بزرگ برای رفع مشکلات مردم و رساندن صدای مردم به گوش مسئولان استفاده کنند.

جالب است تاکنون از این افراد یادداشتی در خصوص مشکلات شهر مشهد دیده نشده اما چندین بار یادداشت های آنها در خط و ربط و روزنامه های اصلاح طلبان دیده شده است.

آقای فیاضی! هرچند که شورای شهر را پله ترقی برای رسیدن به کرسی های بالاتر می دانید اما راه آن شاد کردن دل جریانات تندرو و اصلاح طلب نیست!

به امید آنکه اعضای شورای اسلامی شهر مشهد تقوای الهی را مدنظر داشته باشند و فراموش نکنند که روز قیامت بایستی پاسخگوی رأی تمام مردمی باشند که به شعارهای آنها اطمینان کردند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 1. احمد

  فقط یک آدم مریض میتونه چنین واکنشی به این یادداشت داشته باشه . به جای اینکه افتخار کنیم مامشهدی ها که یک نفر در سطح ملی داره حرف میزنه زیر پاشو خالی می کنیم

 2. emadreza

  حالا شما چرا خودتو نارحت می کنی…بنده خدا نظرشو گفته..

 3. اهل مشهد.

  سلام نگارنده ی عزیز،اقای فیاضی پله های ترقی راطی کرده ونیازی به استفاده ازشورای شهرندارد.برهیچ کس پوشیده نیست که یاداشت های متعددی از ایشان درروزنامه های کثیرالانتشار درپیگیری مسائل مشهد به چاپ رسیده است . بهترین پاسخ برای شما نظرسنجی سایت خودتان ازعملکرد اعضای شورای شهراست که نتیجه ان گفته های شمارازیرسوال می برد .به نظرسنجی خودمراجعه کنید.

 4. نام...

  سلام خوب كرديد كه نقد كرديد بالاخره يك نفر بايد بت اين بابا را در مشهد بشكند كه فكر مي كند همه كاره رسانه هاي استان است در حالي كه افراد با استعداد تري از اين بابا وجود دارند كه شبانه روز تلاش مي كنند اما چون مثل آقاي فياضي به جايي وصل نيستند ديدده نمي شوند. حالا كه نقد را شروع كرديد خوب است اين موضوع مهم را نيز به عنوان يك رسانه عدالت طلب پيگيري كنيد كه بالاخره سرانجام ششصد ميليون تومان وام كه ايشان در سال 84 از شوراي شهر به بهانه انتشار 400 هزار نسخه اي شهرآرا دريافت كرده است چه شد؟ مگر قرار نبود اين پول از طريق دريافت آگهي ها برگردانده شود اما ان پول كلان چه شد؟ چرا هيچ كس پيگيري نمي كند؟

 5. نام...

  خوب نظر داده ولی چرا مخالف مانظر داده کسی هم که مخالف مانظر بده مطمئنن نابودش میکنیم تا باشه که مخالف ماباشه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد