امروز ۵ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » قیام ۹ دی طومار فتنه را در هم پیچید/ مسئولان کشور صف خود را از فتنه گران جدا کنند
کد خبر : 1905230
تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۳۹۵در ۱۱:۴۶ ق.ظ

شورای اسلامی شهر مشهد با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد؛

قیام ۹ دی طومار فتنه را در هم پیچید/ مسئولان کشور صف خود را از فتنه گران جدا کنند

9 دی روز تبلور و تجلی عملی سفارش و وصیت امام(ره) بود که همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

بیانیه ۳

به گزارش مشهد پیام، صبح امروز در جلسه یکصد و پنجاه و یکم علنی شورای اسلامی شهر مشهد، بیانیه‌ای در مورد حماسه ۹ دی توسط کمال سروی‌ها، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد قرائت شد.

 

مشروح بیانیه به شرح ذیل است:

 

تاریخ ۳۸ ساله انقلاب اسلامی ایران مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران مبارزه علیه رژیم ستمشاهی، یوم الله ۲۲ بهمن، دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادت‌های جوانمردان این خطه، پیشرفت‌های علمی از جمله دستیابی به فناوری هسته‌ای و … از نمونه‌های بارزی است که جزو هویت هر ایرانی ولایتمدار و متعهد می‌باشد.

 

در این عرصه، دشمنان و فتنه گران داخلی و خارجی همواره در تلاش بوده‌اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند و در این راه از هیچ توطئه‎‌ای فروگذار نکردند که به فضل الهی تاکنون با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه‌ای ناکام مانده‌اند.

 

فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ از دیگر نقشه‌ها و ترفند‌های معاندان و معترضان نظام بود که با صحنه گردانی سران داخلی فتنه و مدیریت دشمنان خارجی به دنبال براندازی نظام اسلامی بودند. هرگز فراموش نخواهیم کرد که در سال ۸۸ در حالی که مشارکت بالای مردمی در انتخابات به عنوان مهمترین دستاورد نظام در عرصه بین المللی به حساب می‌آمد، مع الاسف سران فتنه شکست خورده در انتخابات، با رمز ساختگی “تقلب”، هشت ماه فضای کشور را ملتهب نموده و به آشوب کشیدند و هزینه‌های فراوانی به به نظام تحمیل کردند.

 

سرانجام پس از هشت ماه ملت بصیر ایران با هدایت‌های پیامبر گونه و حکیمانه امام المسلمین، قیام ۹ دی را رقم زد و طومار فتنه رادر هم پیچید و وحدت ملی را در اوج خود به نمایش گذارد.

 

آری ۹ دی به فرموده رهبر معظم انقلاب، روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت، اتمام حجت برای همه است. ۹ دی روز بیداری و حضور و خروش ملتی است که به مقدساتش و به نظام اسلامی‌اش اهانت شده بود و کاسه صبرش لبریز.

 

۹ دی روز تبلور و تجلی عملی سفارش و وصیت امام(ره) بود که همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

 

شورای اسلامی شهر مشهد ضمن بزرگداشت این حماسه عظیم یاد و خاطره شهدای مظلوم فتنه ۸۸ را گرامی داشته و هرگونه اقدام و عملی در راستای کم رنگ کردن این قیام ملی را شدیدا محکوم می‌نماید. به مدیران و مسئولان کشور توصیه می‌کنیم فتنه ۸۸ را به عنوان عبرت تاریخی همیشه نصب العین خود قراردهند و همواره همسو و هم صحبت با اقیانوس ملت بصیر ایران قدم بردارند و صف خود را از فتنه گران جدا نمایند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز