به گزارش مشهد پیام، محمد آصفی مسئول شورای عالی بسیج رسانه خراسان رضوی با صدور بیانیه‌ای از همشهریان خواستار آن شد که در ۹ دی حضور پررنگ داشته باشند.

 

متن بیانیه به شرح ذیل است:

 

ملت رسید ایران بلوغ سیاسی و اجتماعی خود را در مقاطع و در عرصه‌های مختلف نشان داده و در میدان عمل، آمادگی خود را برای انجام وظیفه انقلابی خویش به اثبات رسانده است. در این راستا، دهمین انتخابات ریاست جمهوری در طلیعه دهه چهارم انقلاب اسلامی، تبدیل به حماسه‌ای باشکوه و طلیعه‌ای شگفت انگیر شد تا جهانیان شاهد مشارکت حداکثری بالغ بر ۴۰ میلیون، ذر آزمونی بزرگ نشاط و سرزندگی و حضور پر معنای خود را به رخ مستکبران بکشانند و شیاطین بزرگ د دیگر شیاطین را ناامید و ناکام نمایند.

 

با این وجود و به رغم شکست بدخواهان و عدم توفیق رسانه‌های بیگانه در تحقق اهداف مورد نظر، تحرک فتنه گران و تبلیغات روانی دشمنان خارجی و ایادی داخلی آن‌ها ادامه یافته و هزینه‌های سنگینی بر نظام و مردم تحمیل شده و با گذشت ماه‌ها از انتخابات، متوهمانه تلاش کردند تا شیرینی این پیروزی را بر ملت تلخ کنند.

 

لکن در یوم الله ۹ دی ماه سال ۸۸ با حضور میلیونی توام با بصیرت عاشورائی خود، گرد و غبار فتنه را کنار زده و چشمان ناپاک فتنه گران را کور ساخته و قدرت‌های منطقه‌ای و بین المللی را به تعجب و شگفتی واداشت.

 

شورای عالی بسیج رسانه خراسان رضوی به نمایندگی از آحاد بسیجیان فعال رسانه‌ای، یوم الله ۹ دی ماه را مصداق تجلی عشق ورزی آحاد ملت ایران به امام شهدا و رهبری حکیم و فرزانه خود و تحدید میثاق با آرمان‌های بلند آنان و برائت از دشمنان دانسته و جا دارد به شکرانه پاسداری از نعمت ولایت فقیه، این سکاندار کشتی نجات انقلاب اسلامی، حضور یکپارچه آحاد ملت انقلابی و ولایتمدار خراسان رضوی در راهپیمایی سالگرد ۹ دی ماه، از رسانه‌های گروهی، برای عمل به مسئولیت تاریخی و انقلابی خود در تبیین هرچه بیشتر ابعاد فتنه ۸۸ و بصیرت افزایی و شکرگزاری به درگاه خداوند وتعال و دعا برای طول عمر با برکت رهبر فرزانه وتوفیق سربازی صادقانه در رکاب معظم له برای خدمت به ملت بزرگ ایران، دعوت به عمل می‌آورد.

 

محمد آصفی، مسئول شورای عالی بسیج رسانه خراسان رضوی

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد