به گزارش مشهد پیام، همایش جوانان مومن انقلابی حامی حجت‌الاسلام رئیسی عصر روز گذشته با حضور مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام رئیسی در سطح کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

 

سید وحید موسویان در این مراسم اظهار داشت: ما در فعالیت سیاسی و اجتماعی خود در مسیر انقلاب اسلامی باید بدانیم که در چه برهه‌ای از تاریخ قرار داریم.قبل از ورود به انتخابات باید بدانیم مولفه ما انقلاب اسلامی است و ما برای اسلام و انقلاب وارد این انتخابات شده‌ایم.

 

مسئول شاخه جوانان ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی اذعان داشت: انتخابات به عنوان مهم ترین کنش سیاسی ایران شناخته می‌شود که مسیر آینده انقلاب را مشخص می‌کند و چشم تمام شهدا در این برهه به دستان ماست.امروز جنگیدن در مسیر انقلال خیلی سخت شده زیرا برخی در طول زمان از مسیر خود منحرف شده‌اند.

 

وی به خطرات پیش روی انقلاب اشاره و عنوان کرد: جریان لیبرال و سکولار که ویروس نفاق در وجودش رشد کرده می‌خواهد انقلاب را از مسیر خود خارج کند.

 

مسئول شاخه جوانان ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی با بیان این که تحولات امروز دنیا معطوف به تحولات ایران اسلامی است و باید این را باور کنیم که کنشگران اصلی ما در حوزه تحولات، جوانان هستند افزود: جریانی که امروز در حال کار کردن است در حال خارج کردن مسیر انقلاب از ریل خود در تمام حوزه‌هاست و امروز ما با جنگی اقتصادی و فرهنگی رو به رو هستیم.

 

موسویان در پایان سخنان خود گفت: امروز کلیدواژه جوان مومن انقلابی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است و این را باید باور کنیم هرجا پرچم توحید برافراشته شده با همت جوانان بوده است.

 

محمد جلال؛ نماینده جوانان مومن انقلابی مشهد مقدس نیز در این مراسم اظهار داشت: دغدغه و مشکل جوان مومن انقلابی لزوماً کار و اقتصاد نیست، دغدغه ما اسلام و برنامه‌های اسلام است. دغدغه ما در این چهار دهه این بوده که به دنیا اثبات کنیم اسلام برای بشریت برنامه دارد و تنها راه نجات دنیا اسلام است.

 

جلال اذعان داشت: مدیریتی که در تریبون دنیا اعلام کند اگر بخواهیم صاحب سبک شویم باید دم کدخدا را ببینیم مشکل جوانان مومن انقلابی است.مشکل جوانان ما مدیر نجومی بگیری است که ذخیره انقلاب اسلامی نامیده می‌شود و در مقابل فساد نیز عکس‌العملی را نشان نمی‌دهند.

 

وی به ویژگی‌های جوانان مومن انقلابی اشاره و عنوان کرد: جوانان ما می‌توانند خلاقیت‌های خود را به دنیا نشان دهند همچون کسی که موشک را از فضا خارج می‌کند و به مدار باز می‌گرداند همچون جوانی که با تکیه بر قدرت داخلی اورانیوم را غنی‌سازی می‌کند.

 

جلال ادامه داد: مدیریت انقلابی باید از ظرفیت‌های انقلاب اسلامی استفاده کند اما مشکل ما مدیریت ناکارآمدی است که ما نمی‌توانیم را القا می‌کند؛جوان مومن انقلابی از دعوای چپ و راست خسته شده اما باید به دنیا بفهمانیم که جوان مومن انقلابی برای بشریت برنامه دارد. منبع؛ تسنیم

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد