صلاح الزواوی، سفیر فلسطین در ایران در گفت‌وگو با مشهدپیام، پیرامون موضوع استکبار ستیزی، اظهار کرد: آمریکا و تمام دنیای امپریالیسم رفتارهای بسیار زشتی را در ایران انجام داده‌اند و بدون تردید ملت بزرگ ایران به عظمت حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در مقابل نظام آمپریالیسم ایستاده‌اند و البته  آمپریالیسم برای نابودی این نظام مقدس تمام تلاش خود را می‌کند.

وی افزود: به نظر من شما ملتی بزرگ به رهبری انسانی بزرگ هستید و در اثر وحدت ملی شما، نقشه‌ها و کارشکنی‌های آمریکا علیه ایران به نتیجه نمی‌رسد.

سفیر فلسطین در ایران بیان کرد: آمریکا و تمام دنیای امپریالیسم در کنار رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند تا حقوق ملت مظلوم فلسطین نابود کنند.

الزواوی اضافه کرد: حرکات مسلحانه کل متجاوزین از آمریکا تا تمامی کشورهای حامی آن نظیر نظام امپریالیسم علیه کشور فلسطین، ایران و تمامی کشورهای اسلامی به واسطه اجتهاد، استشهاد و مقاومت مردم به نتیجه نمی رسد و پیروزی برای امت اسلام و مسلمین است.

وی با اشاره به آیه ۲۴۹ سوره بقره، کَمْ مِنْ فِئَهٍ قَلیلَهٍ غَلَبَتْ فِئَهً کَثیرَهً بِإِذْنِ اللَّهِ وَ اللَّهُ مَعَ الصَّابِرینَ، بیان کرد: خداوند متعال در این آیه می‌فرماید که « بسا گروه اندکى که به توفیق خدا بر گروه بسیارى پیروز شدند و خدا با صابران است»، پس مشکل با کفار موضوع نفر و تعداد نیست چراکه خدواند وعده پیروزی داده است.

سفیر فلسطین در ایران ادامه داد: تمامی جنگ‌های اسلام از ابتدا تا کنون موضوع سلاح و نفرات نیست بلکه مسئله اعتقاد راسخ از جانب مسلمانان به قدرت خداست.

زواوی یادآور شد: این موضوع به دفعات به همه اثبات شده است و بهترین مثال معاصر آن نیز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران است که با پیروزی قاطع ایران به نتیجه رسید پس مسئله پیروزی به حجم سلاح و مهمات بر نمی‌گردد بلکه مستقیم به ارتباط بنده با خداوند مربوط است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد