به گزارش مشهدپیام، حجت الاسلام حمید حمیدی‌فر در گفت‌وگو با محراب خبر پیرامون اقدام اخیر ترامپ در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل، اظهار کرد: دنیای اسلام درتقابل با جبهه کفرو استکبار جهانی وارد عرصه جدیدی در این برهه از تاریخ شده است و می‌بایست خداجویان و آزادی‌خواهان جهان اسلام با درایت و هوشمندی لازم با تکیه بر دو مولفه مهم وحدت و استقامت خودشان را برای یک آزمایش مهم آماده نمایند.

مسئول معاونت تعلیم و تربیت سپاه امام رضا(ع) بیان کرد: اقدام سخیف و ابلهانه رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی، فتنه‌ای بزرگ علیه امت اسلامی در راستای پایمال کردن حقوق مردم فلسطین به شمار می‌رود.

وی عنوان کرد: بی تردید این تلاش پلید نه‌تنها رؤیای سردمداران کاخ سفید و صهیونیسم بین المللی را تعبیر نمی‌کند بلکه عاملی می‌شود تا جبهه مقاومت اسلامی، مصمم‌تر از گذشته، آرمان آزادی قدس شریف را دنبال و غاصبان فلسطین مظلوم و عزیز را در آتش انتقام خود گرفتار کند.

حمیدی‌فر یادآور شد: انتفاضه فلسطین در مرحله جدید، پرشتاب‌تر از گذشته با حمایت همه جانبه امّت اسلامی، استکبارستیزان و آزادی‌خواهان عالم ادامه می‌یابد و با رسوا ساختن راهبردها و سیاست‌های نوین شیطان بزرگ در منطقه به فضل الهی پایان رژیم جلاد و جنایت پیشه صهیونیستی از پیکره جهان اسلام را به زودی رقم می‌زند.

مسئول معاونت تعلیم و تربیت سپاه امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: حلقات تربیتی صالحین که مهم‌ترین آرمان این رسالت عظیم را گسترش دین مبین اسلام و آماده‌سازی جامعه برای ظهور منجی عالم بشریت دانسته و این اقدام نابخردانه و خبیث را محکوم می‌نمایند و از ملت فلسطین با تمام وجود حمایت می‌کنند و امید است با استعانت از حق تعالی شاهد آزادی قدس و منتظر تحقق وعده‌های الهی باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد