به گزارش مشهدپیام، محسن انصاری، رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام ضربت خوردن حضرت علی (ع) و گرامیداشت شب‌های قدر، اظهار کرد: همه‌ساله خیل مسافرت‌های زائران علی بن موسی الرضا(ع) از شهرهای دور و نزدیک به مشهد و افزایش تهیه نذورات، افزایش تقاضای مصرف گوشت قرمز در این ایام راه به همراه دارد.

وی افزود: بر این اساس، تدابیر ویژه‌ای را با افزایش میزان کشتار از چند روز قبل از فرارسیدن شب‌های قدر برای تامین نیاز شهروندان و زائران گرامی در کشتارگاه مشهد اندیشیده می‌شود.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد با اشاره به اهمیت موضوع بیماری‌های مشترک بین دام و انسان مخصوصا تب کریمه کنگو، تاکید کرد: به مردم یاد آور می‌شویم که از هرگونه ذبح دام به طریق سنتی و غیربهداشتی و نیز تهیه گوشت از مراکز غیر مجاز، جدا خودداری نمایند.

وی با بیان اینکه با توجه به تجهیزات مدرن و امکانات و اقدامات کنترلی در کشتارگاه مشهد، گوشت‌های تولیدی از سلامت کامل برخوردار است، ادامه داد: به تمامی شهروندان توصیه می‌کنیم که هرگونه ذبح دام مورد نظر برای تهیه نذورات در این ایام را خودرا به کشتارگاه بسپارند و اطمینان داشته باشند که این مرکز ضمن رعایت تمامی موازین بهداشتی وایمنی سلامت، بهترین خدمات را همراه با صرف کمترین زمان ممکن ارائه خواهد کرد.
گفتنی است موسسه صنعتی گوشت مشهد اولین کشتارگاه صنعتی مدرن در ایران است که با اجرای مراحل پیش سرد، نسبت به نابودی بیماری‌های مشترک بین دام و انسان خصوصا تب کریمه کنگو اقدام نموده است.

منبع: روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد