به گزارش مشهدپیام، گزارش‌های رسیده از اعتراض سهامداران پدیده نسبت به عدم روشن بودن وضعیت سرمایه آنان از آن حکایت دارد که جمعی از آنان با حضور در مقابل مجلس شورای اسلامی و جمع‌آوری امضا، درصدد شکایت از دادستان مشهد به کمیسیون اصل 90 هستند.

 

صفحه اول خراسان امروز 21 تیرماه

 

تصاویر منتشرشده از حاضران در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی نشان می‌دهد دست‌کم صد نفر از سهامداران این شرکت برای شکایت متن شکوائیه را امضا کرده‌اند.

این اقدام درست زمانی اتفاق افتاد که نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در اظهارنظری گفته بود «سهامداران پدیده می‌توانند از عملکرد قوه قضاییه به کمیسیون اصل 90 شکایت کنند».

انتهای پیام/

  1. کامران

    مرحبا به این سهامداران.مگر دادستان محترم راهی دیگری را برای این مردم گذاشتند.با جلوگیری ایشون از اعلام قیمت کارشناسی عملا راه ورود سرمایه گذار و جذب نقدینگی به شرکت را بسته و مانع از انجام تعهدات شرکت میشوند و حتی اعلام نمودن با مجلس نیز همکاری نمیکنند.واقعا چرا؟

  2. عادل

    آقای دادستان بیش از 7 ماه است که با زدن اتهامات واهی به شرکت پدیده ، و جلوگیری از فعالیت های اقتصادی، خرید و فروش املاک، تبلیغات و جلوگیری از ورود به فرابورس ، با سرنوشت 120 هزار سهامدار بازی کرده است و اکنون نیز قیمت کارشناسی املاک پدیده رو که آخرین راه برون رفت از این بحران برای پرداخت مطالبات سهامداران بود اعلام نمیکنند. در اخرین اظهار نظر هم اعلام کردند که قیمت کارشناسی را بعد از پرداخت مطالبات سهامداران اعلام میکنند. بدیهی است که با این شرایط هیچ شرکتی نمیتواند این حجم سرمایه را به طلبکاران بصورت یکجا برگرداند. مگر اینکه بتواند وارد فرابورس شود و یا از طریق جذب سرمایه گذار این مشکل را حل کند. ولی آقای دادستان همه راها را بسته است. و میگوید شرکت پدیده باید به مطالباتش پاسخگو باشد. فاجعه موسسه میزان دوباره در حال تکرار است

  3. سعيد

    آقاي دادستان اگه زور داشت ميرفت جلوي رسانه را ميگرفت كه اينقدر اراجيف و چرت را به خورد مردم ندن زورش فقط به پديده و سهامداراش ميرسه فكر كرده حريفشو يكبار زده زمين بهتر هي اين كار رو تكرار كنه تا بر درجات افتخاراتش افزوده بشه اما امان از آتش زير خاكستر اگه طغيان كنه اون روز ميرسه بدون شك اون وقت چه چشمهايي كه از دود اين آتش كور بشه و چه دست و پايي كه از حرارت اين آتش خواهد سوخت والله مع الصابرين

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد