به گزارش مشهد پیام، حجت الاسلام شیردل ناصری نژاد افزود: پذیرش طلاب  برای  تحصیل در حوزه علمیه برادران و خواهران خراسان سال تحصیلی ۹۶- ۹۵ از ۱۵ بهمن ماه ۹۴ آغاز می شود که  پذیرش به صورت سراسری در کل کشور امکان پذیر است و آزمون ورودی فقط در سه استان خراسان رضوی، جنوبی و شمالی برگزار خواهد شد.

 

 

وی تصریح کرد: ثبت نام کنندگان می‌توانند پس از نام نویسی جهت ویرایش اطلاعات خود از ۲۱ الی ۲۵ فروردین ماه سال ۹۵  به این سایت مراجعه  نمایند و کارت ورود به جلسه آزمون را، یک تا شش اردیبهشت بر روی پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان به آدرس www.hozehkh.com دریافت کنند.

 

 

وی ادامه داد: برادران دارای مقاطع سیکل(نظام قدیم و پایه نهم دوره اول دبیرستان نظام جدید) و دیپلم و خواهران در مقطع دیپلم می توانند در آزمون دوره بلند مدت حوزه علمیه خراسان شرکت کنند.

 

 

مسئول دفتر پذیرش و بررسی حوزه علمیه خراسان  افزود: در دوره سفیران هدایت، خواهران و برادران با مقطع تحصیلی دیپلم به بالا می توانند شرکت داشته باشند.

 

 

حجت الاسلام ناصری نژاد  گفت: متقاضیان خواهر و برادر که دارای مقاطع تحصیلی کاردانی و بالاتر از آن هستند در آزمون ورودی شرکت نمی کنند و بعد از اتمام ثبت نام خود به مرحله تحقیق و مصاحبه ارجاع داده می شوند.

 

 

وی با بیان اینکه  ظرفیت پذیرش حوزه علمیه خراسان ۳ هزار نفر است ، افزود: زمان برگزاری آزمون ۱۰ اردیبهشت  و اعلام نتایج آزمون کتبی ۳۰ اردیبهشت ۹۵ خواهد بود.

 

 

مسئول دفتر پذیرش و بررسی حوزه علمیه خراسان  ادامه داد: زمان مصاحبه ۲۰ خرداد لغایت ۳ تیر ۹۵ برنامه ریزی شده است که اسامی پذیرفته شدگان پس از مصاحبه، برادران ۲۰ تیرو خواهران ۱۰ مرداد اعلام خواهد شد.

 

 

حجت الاسلام ناصری نژاد تصریح کرد: آغاز دوره تثبیتی و مرحله نهایی مصاحبه خواهران و برادران جهت ورود به حوزه علمیه خراسان از ۲۲ تیر لغایت ۳۱ مرداد ۹۵ انجام خواهد گرفت.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران خراسان رضوی

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد