امروز ۶ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » سفر به شمال مهمتر از خداحافظی با «رفیق روزهای تنهایی»؟!
کد خبر : 1893466
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۴در ۲:۱۴ ب.ظ

جای خالی هاشمی در مراسم وداع با پیکر مرحوم واعظ طبسی؛

سفر به شمال مهمتر از خداحافظی با «رفیق روزهای تنهایی»؟!

شاید تنها کسانی که خود را نتوانستند به این مراسم باشکوه برسانند آیت الله هاشمی رفسنجانی یاد دیرین آیت الله واعظ طبسی و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی باشند که برای انجام کاری سفری مشترک به شمال کشور داشته اند.
۱۶۶۳۵۵_۹۳۸

به گزارش مشهد پیام، هاشمی کجاست؟ شاید این جزو بیشترین سوالاتی بود که صبح امروز مردم مشهد و شاید مسئولین کشوری در نبود رییس تشخیص مصلحت نظام از یکدیگر سوال می‌کردند. سوالی که کماکان  بی پاسخ مانده است.

 

صبح امروز مراسم تشییع باشکوه مرحوم آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در استان های خراسان برگزار و این عالم ربانی در جوار حرم مطر رضوی آرام گرفت.

 

نکته قابل توجه در این مراسم حضور رهبر انقلاب به منظور اقامه نماز بر پیکر تولیت آستان قدس رضوی و دیگر مسئولین کشور در مشهد مقدس بود.

 

شاید تنها کسانی که خود را نتوانستند به این مراسم باشکوه برسانند آیت الله هاشمی رفسنجانی یار و دوست دیرین آیت الله واعظ طبسی و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی  باشند که برای انجام کاری سفری مشترک به شمال کشور داشته اند.

 

آیت الله هاشمی رفسنجانی و  حجت الاسلام و المسلمین حسن خمینی که برای عیادت از آیت الله طبسی به مشهد رفته بودند بعد از عیادت به استان گلستان سفر کردند و در مسیر سفر به گلستان از دانشگاه های آزاد شیروان و بجنورد بازدید داشتند که با حاشیه هایی هم همراه بود.

 

سفری که به قدری طول کشید که حتی آن ها را به مراسم تشییع تدفین و خاک سپاری مرحوم آیت الله واعظ طبسی نرساند.

 

حال سوال اینجاست که رییس تشخیص مصلحت نظام چه کاری مهمی داشته که نتوانسته خود را به مراسم ترحیم دوست صادق خود برساند؟

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز