به گزارش مشهد پیام، صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی مشهد مقدس که با حضور فرمانده انتظامی خراسان رضوی و جمعی از مسئولین برگزار شد، از خدمات سرهنگ حجت نیکمرام فرمانده سابق انتظامی مشهد مقدس قدردانی و سرهنگ محمد بوستانی به عنوان فرمانده جدید انتظامی این شهرستان معرفی شد.

 

 

سردار بهمن امیری مقدم در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ نیکمرام در کسوت فرمانده انتظامی مشهد مقدس اظهار داشت: قدرت ایران دشمنان انقلاب را به وحشت انداخته و برجام نتیجه این قدرت است.

 

 

وی با بیان اینکه امروز با بد عهدی های دشمنان در اجرای برجام مواجه هستیم، افزود: رهبر انقلاب فرمودند من با مذاکره مخالف نیستم ولی این ها به روی تعهداتشان نخواهند ماند.

 

 

فرمانده انتظامی خراسان رضوی بیان کرد: امروز همه ملت ایران گوش به فرمان ولی فقیه هستند و این ولایتپذیری رمز پیروزی ما بر استکبار بوده است.

 

 

سردار امیری مقدم در ادامه در خصوص مراسم تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی مشهد تصریح کرد: بنده این پیشنهاد داده بودم که سرهنگ نیک مرام را به واسطه دانش انتظامی بی نظیری که دارند برای سمت فرماندهی انتظامی استان در نظر گیرند ولی بنا به ملاحضات شخصی سرهنگ نیک مرام خواستار پایان خدمت خود شدند.

 

 

در ادامه فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: اولویت کاری بنده عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

 

 

وی با بیان اینکه اجازه عرض اندام را به هیچ اراذل و اوباشی نخواهیم داد، افزود: با تمام سازمان های مسئول ارتباط داریم و تمام توان خود را برای برقرای امنیت در شهر مشهد مقدس به کار خواهیم بست.

 

انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد