امروز ۶ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » طرح ترافیک در هسته مرکزی مشهد تا ساعت ۲۲ ادامه می‌یابد
کد خبر : 1898417
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۵در ۱۱:۵۴ ق.ظ

از فردا؛

طرح ترافیک در هسته مرکزی مشهد تا ساعت ۲۲ ادامه می‌یابد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: در گذشته زمان اجرای طرح از ساعت 8 صبح تا 20 بود اما با مصوبه شورای ترافیک استان و نظر رییس پلیس راهور مشهد این طرح با دو ساعت افزایش تا ساعت 22 ادامه می‌یابد.
images

مهدی امامی میبدی در گفت‌و‌گو با مشهد پیام پیرامون افزایش ساعت طرح ترافیک(زوج و فرد) در هسته مرکزی شهر اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن در فصل تابستان و شروع موج جدیدی از مسافرت‌ها، شاهد افزایش حجم ترافیک در هسته مرکزی شهر هستیم، از این رو برآن شدیم تا تغییراتی در ساعت اجرای طرح ترافیک در هسته مرکزی شهر ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه ترافیک در هسته مرکزی شهر در ساعات پایانی شب قوت می‌گیرد، گفت: بامصوبه شواری ترافیک استان و نظر رئیس پلیس راهور مشهد، زمان اجرای طرح ترافیک در هسته مرکزی شهر که در گذشته از ساعت ۸ الی ۲۰ بود، با دو ساعت افزایش، طرح ترافیک تا ساعت ۲۲ ادامه می‌یابد.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: طرح ترافیک مشهد در محدوده خیابان فداییان اسلام، خیابان بهار، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان شهید هاشمی‌نژاد، میدان راه‌آهن، بولوار شهید کاوه، میدان شهید گمنام، بولوار وحدت و خیابان ۱۷ شهریور به سمت هسته مرکزی شهر اجرا شده است.

 

امامی میبدی تصریح کرد: افزایش ساعت طرح ترافیک تا پایان پاییز ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز