به گزارش مشهد پیام، سیدصولت مرتضوی روز گذشته در جریان بازدید از حاشیه کال زرکش که با حضور تعداد زیادی از مسئولان شهری نیز همراه بود، خدمت به مردم محروم را از مهم‌ترین وظایف مسئولان دانست و بیان کرد: شهرداری مشهد در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نیست و تمام تلاش خود را برای رفع این مشکلات انجام خواهد داد.
وی با اشاره به بازدیدی که از محدوده کال زرکش داشت، افزود: بنا به درخواست نماینده مردم مشهد در مجلس و همچنین پیگیری‌های مردمی، شهرداری ورود به این موضوع پیدا کرد و در همین راستا کار را از محل اعتبار کمربند سبز آغاز می‌کنیم و امیدواریم تا سال آینده این کال ساماندهی کامل شود.
شهردار مشهد با ابرازتاسف از این که برخی روستاهای بخش مرکزی مشهد با وجود دارا بودن جمعیت چند هزار نفره هنوز به شهر تبدیل نشده‌اند، عنوان کرد: در حال حاضر توان بخشداری دیگر جوابگوی نیازهای ده‌ها هزار نفر ساکن این روستاها نیست و باید برای برون رفت از این مشکلات مسئولان استان چاره‌اندیشی کنند.
وی با بیان اینکه راه نجات از این مشکلات ارتقا و تقسیم‌بندی بخش مرکزی شهر مشهد است، تصریح کرد: برای ساماندهی کال زرکش باید جلسه‌ای با حضور مسئولان آب منطقه‌ای تشکیل شود تا بعد از آزادسازی و مشخص شدن حریم کال، اقدامات لازم توسط مدیریت شهری انجام شود.

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد