به گزارش مشهد پیام، سید حمید فانی در مورد اقدامات صورت گرفته از جانب این شرکت در ماه‌های گذشته اظهار کرد: شرکت گاز خراسان رضوی در هشت ماه نخست سال جاری موفق به جذب ۴۲ هزار مشترک جدید شده است.

 
وی افزود: این استان بالغ بر دو میلیون مشترک گاز طبیعی دارد که سهم بخش شهری از این میزان یک میلیون و ۶۵۰ هزار مشترک و بخش روستایی ۳۶۰ هزار مشترک است.

 
مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی با تاکید بر اینکه شرکت گاز خراسان رضوی رتبه دوم کشوری از نظر تعداد مشترک گاز طبیعی را دارد، عنوان کرد: این شرکت بالغ بر ۸۲۱ هزار و ۴۹۶ انشعاب گاز طبیعی در استان دارد که سهم بخش شهری بیش از ۵۴هزار و ۸۸۶ انشعاب و سهم بخش روستایی بیش از ۲۷۴ هزار و ۶۱۰ انشعاب است.

 
فانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نهضت گازرسانی به روستا‌ها به عنوان مولفه‌ای برای محرومیت زدایی و توزیع متوازن گاز طبیعی گفت: در حال حاضر ۶۹ درصد از جمعیت روستایی و ۹۹٫۸ درصد از جمعیت شهری استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

 
وی اضافه کرد: شرکت گاز خراسان رضوی تاکنون عملیات گازرسانی به ۷۲ شهر و یکهزار و ۳۱۸ روستا را انجام داده و با ایجاد شبکه گازرسانی به طول ۲۷ هزار و ۱۹۹ کیلومتر، در رتبه نخست شبکه گازرسانی کشور قرار گرفته است.

 
مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی در پایان یادآورشد: هم اکنون عملیات گازرسانی به ۶۶۰ روستای استان با شتاب مطلوبی در حال اجرا است.

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد