امروز ۳ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » بزرگترین زیرگذر ریلی کشور در مشهد به بهره‌برداری رسید
کد خبر : 1905221
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۵در ۱:۴۲ ب.ظ

مرتضوی:

بزرگترین زیرگذر ریلی کشور در مشهد به بهره‌برداری رسید

شهردار مشهد گفت: بزرگترین و مجهزترین زیرگذر ریلی کشور با همکاری مشترک راه آهن و شهرداری مشهد به طول 75 متر و از زیر 8 خط ریلی 24 ساعته احداث شده است.
مرتضوی

به گزارش مشهد پیام، سیدصولت مرتضوی در آیین افتتاح پروژه‌های شهری در منطقه ۵ شهرداری مشهد اظهار کرد: تمام اتفاقاتی که در شهرداری مشهد رقم می‌خورد با همت و مدیریت جهادی صورت گرفته و بخش اعظمی از آن از محل عوارض‌های پرداختی از سوی شهروندان است و بخش کوچکی از آن بودجه‌های دولتی بوده که خیلی محقق نشده است.
وی تصریح کرد: در گذشته عبور از محله رضائیه و سجادیه بسیار دشوار بود ولی با تعامل صورت گرفته با شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران این مهم به واقعیت پیوست و از امروز مردمان این منطقه می‌توانند با آسایش و سهولت از زیرگذر احداث شده، تردد کنند بدون اینکه هیچ خطری آن‌ها را تهدید کند.

 

مرتضوی با بیان اینکه بزرگترین و مجهزترین زیرگذر ریلی کشور با همکاری مشترک راه آهن و شهرداری مشهد به طول ۷۵ متر و از زیر ۸ خط ریلی ۲۴ ساعته احداث شده است، گفت: تعداد ۸ خط ریلی از روی این زیرگذر عبور می‌کند و مشکلاتی را به دلیل طول زیاد آن بود ولی با تلاش و همت مهندسان تمامی مشکلات برطرف شد تا هر چه زودتر مراحل احداث آن به پایان برسد.
مرتضوی یادآور شد: پروژه راه دسترسی به مجتمع ۵۰۰ واحدی موثر و گلشهر با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال به طول ۱٫۵ کیلومتر به بهره‌برداری رسیده و گلشهر را از بن بست بودن گذشته رهایی بخشیده و راه دسترسی و ارتباطی آن توسعه پیدا کرده است.
وی همچنین در خصوص بزرگترین زیرگذر عابرپیاده ریلی کشور نیز گفت: این پروژه با همکاری مالی راه آهن احداث شده و ۵۰۰ میلیون تومان برای شهرداری مشهد هزینه داشته است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز