امروز ۶ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » کمک یک میلیارد تومانی شهرداری مشهد برای برگزاری مسابقات کشتی جام جهان پهلوان تختی
کد خبر : 1905226
تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۳۹۵در ۱۰:۳۷ ق.ظ

با موافقت اعضای شورای شهر؛

کمک یک میلیارد تومانی شهرداری مشهد برای برگزاری مسابقات کشتی جام جهان پهلوان تختی

صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر، لایحه دو فوریت کمک یک میلیارد تومانی شهرداری مشهد به برگزاری مسابقات کشتی جام جهان پهلوان تختی رای آورد.
مرتضوی

به گزارش مشهد پیام، صولت مرتضوی در مورد لایحه صدور مجوز مشارکت در برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی اظهار داشت: پیروی جبهه مقاومت را که معادلات سیاسی جهان را به هم زد و موجب انزوای استکبار جهانی است را تبریک گفته و حماسه نهم دی را گرامی می‌دارم.

 

وی گفت: در پایان دی ماه شاهد رخ داد بزرگ ورزشی در مشهد خواهیم بود، این رخ داد احیا گر ورزش قهرمانی و یاد مرحوم تختی خواهد بود، از آنجایی که مشهد خواستگاه ورزش کشتی است و از سوی دیگر پهلوانان بزرگی در مشهد در عرصه پهلوانی خود نمایی کرده‌اند و در سال ۲۰۱۷ بنا بر این است که در رخ داد فرهنگی پتانسیل‌های مشهد به جهان معرفی شود، از همین رو لایحه همکاری با فدراسیون کشتی ایران تنظیم کردیم.

 

مرتضوی بیان کرد: مبلغ یک میلیارد تومان از جانب شهرداری مشهد برای برپایی این مسابقات کمک خواهد شد.

 

شهردار مشهد خاطر نشان کرد: امیدواریم با کمک فدراسیون کشتی ایران بتوانیم ورزش قهرمانی را در مشهد برگزار کنیم.

 

در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد قید دو فوریت این لایحه با ۲۵ نفر حاضر در جلسه و ۱۸ رای موافق رای آورد.

 

قدیری عضو شورای اسلامی مشهد بیان کرد: کشتی افتخارات بسیار و ماندگاری برای کشور ایجاد کرده و شایسته است در این کارزار به کمک آن‌ها بشتابیم، اگر کلام خادم حرفی مبنی بر اینکه اگر کمک نکنید مسابقات را از مشهد می‌بریم درست باشد، این حرف در شان این فرد و نه در شان مشهد الرضا(ع) است.

 

این لایحه با قید دو فوریت رای آورد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز