امروز ۶ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » نصب ۲ هزار تابلوی اطلاع‌رسانی قیمت در معابر تحت پوشش الیت/ بالغ بر ۷۵ درصد پارک خودروها کمتر از نیم ساعت است
کد خبر : 1905484
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۵در ۸:۵۴ ق.ظ

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت:

نصب ۲ هزار تابلوی اطلاع‌رسانی قیمت در معابر تحت پوشش الیت/ بالغ بر ۷۵ درصد پارک خودروها کمتر از نیم ساعت است

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت از نصب 2 هزار تابلوی اطلاع‌رسانی قیمت در معابر تحت پوشش الیت خبر داد.
img

به گزارش مشهد پیام به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید حسین هاشمی‌زادگان اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز یکی از مشکلات معابر شهری کمبود جای پارک برای خودرو است، برخی از معابر شهر تحت پوشش الیت قرار گرفته تا بتوان تا اندازه‌ قابل توجهی این مشکل را رفع کرد.
وی افزود: با راه‌اندازی این طرح و از آنجایی که پارک خودرو در معابر تحت پوشش الیت زیر نیم ساعت رایگان است، خوشبختانه بالغ بر ۷۵ درصد پارک خودروها زیر نیم ساعت است.
مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت در خصوص افزایش معابر شهری تحت پوشش الیت گفت: شهرداری مشهد معابر شهری که نیازمند اجرای طرح الیت است را به شورای همتای کشور معرفی می‌کند که بعد از تایید در شورای اسلامی شهر مشهد مطرح می‌شود.
هاشمی‌زادگان اضافه کرد: قیمت‌گذاری معابر در شورای اسلامی مطرح و تصویب می‌شود اما بعد از آن وزارت کشور باید این قیمت‌ها را تایید کند تا اجرایی شود.
وی با بیان اینکه قیمت معابر شهری تحت پوشش الیت از روش‌های مختلف به اطلاع شهروندان می‌رسد، گفت: در حال حاضر بالغ بر ۲۰۰۰ تابلوی اطلاع‌رسانی الیت و قیمت در معابر نصب شده و از طرفی سایت شرکت ترافیک هوشمند الیت نیز این قیمت‌ها را اطلاع‌رسانی می‌کند.
مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: در کنار آن شهروندان می‌توانند با مراجعه و یا تماس با امور مشترکین پیامک کسر از هزینه خود را فعال کنند.
هاشمی‌زادگان خاطرنشان کرد: شهروندان نیز می‌توانند از سال ۸۹ تاکنون ریزحساب خود را از طریق نرم‌افزار و یا سایت شرکت مشاهده کنند.
وی در پایان گفت: سایت شرکت ترافیک هوشمند الیت به آدرس http://www.eliteit.ir آماده خدمت‌رسانی به شهروندان است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز