به گزارش مشهد پیام به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بانک، بیمه و بورس، سید عبدالکریم جوادی اظهار داشت: در سال‌های اخیر در مشهد نوعی فضای ناامنی اقتصادی در مشهد ایجاد شده است و قطعاً این ناامنی یکی از معیارهایی است که می‌تواند زمینه سرمایه گذاری را در مشهد اندک کند.

 
عضو شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: در حال حاضر به نظر می‌رسد راهکارهای برطرف کردن این معضل از رویکرد و توان حوزه بومی و استانی خارج شده است و باید در سطح ملی این مسئله را پیگیری کنیم.

 
جوادی ادامه داد: خراسان قطب صنعت و کشاورزی محسوب می‌شود اما با توجه به اتفاقات رخ داده بازارهای سرمایه‌گذاری در مشهد دچار تهدید شده و در نوعی کمای اقتصادی به سر می‌برد.

 
عضو شورای شهر مشهد تصریح کرد: اگر بخواهیم از این معضل فرار کنیم باید فکری برای به کارگیری منابع ملی و حتی فراملی کنیم، زمانی که مشکلاتی برای تعدادی از موسسات در مشهد پیش آمد باید بلافاصله اعتمادسازی در سطح محلی از سوی مقامات صورت می‌گرفت اما در این زمینه کوتاهی شد.

 
وی با اشاره به اینکه شاید برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی بتواند تا حدودی به وضعیت فعلی کمک کند تصریح کرد: اگر زیرساخت‌های مناسبی برای این قبیل همایش‌ها و نمایشگاه‌ها فراهم شود می‌تواند در بازگشت اعتماد عمومی مردم اثرگذار باشد.

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد