به گزارش مشهد پیام، سردار باقری، یکی از مدافعان حرم مشهدی در همایش تجدید میثاق با شهدا که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد اظهار کرد: متأسفانه در کشور تبلیغات رسانه‌ای علیه مدافعان حرم شکل‌گرفته است و آن‌ها را افرادی مزدور، وحشی، خون‌خوار و بچه کش نشان داه اند که موجب ایجاد افکار منفی علیه مدافعان حرم حضرت زینب(س) شده است.

وی افزود: زندگی ما مدافعان حرم نیز مثل حضرت اباعبدالله مظلومانه است اما اکنون این سخنان را از کسانی می شنویم که برایمان بسیار سنگین است.

سردار باقری با اشاره به اینکه امنیتی که امروز در جامعه داریم مدیون رزمندگان و شهدایی هستیم که در ۸ سال دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا ما در آسایش زندگی کنیم، یادآور شد: امروز اگر مدافعان حرم در سوریه و عراق حضور نداشتند، داعش امنیت را از ایرانیان می ربایید و باید با آن‌ها در مرزهای کشورمان می جنگیدیم.

این مدافع حرم مشهدی، گفت: متأسفانه امروز در داخل کشور مدافعان حرم را متهم می کنند که برای پول به سوریه می جنگید و این بدترین ضربه ای است که به مدافعان حرم زده شده است زیرا آن‌ها با خلوص نیت و برای رضای خداوند پای در میدان جهاد علیه دشمنان خدا گذاشته اند.

وی تصریح کرد: مدافعان حرم نه از روی بغض و کینه بلکه از روی عشق و علاقه مانند یک پزشک که غده سرطانی را از بدن بیمار بیرون می کند، در مقابل داعش می جنگند و سعی در از میان برداشتن این غده سرطانی از جامعه مسلمان دنیا دارند.

وی با بیان اینکه خرمشهرهای زیادی هست که باید آن‌ها را فتح کنیم، افزود: رزمندگان و مدافعان حرم چیزهایی رأی دیده اند که ما قادر به دیدن، درک و فهم آن‌ها نیستیم.

سردار باقری با بیان اینکه همان‌گونه که حضرت امام فرمودند که خرمشهر آزاد شد اما خرم‌شهرهای زیادی در راه است، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین این خرمشهرها ۲۹ اردیبهشت ماه بود زیرا دشمن برایمان همانند سال ۸۸ خواب‌هایی دیده بود و قصد داشت تا دوباره فتنه دیگری را پی‌ریزی کند که خوشبختانه با هوشیاری مردم فهیم ایران این فتنه فرو خوابید.

این مدافع حرم مشهدی، تاکید کرد: قبل از اینکه عندالله ای شویم باید عبدالله ای شویم لازمه فتح دشمن های خارجی، فتح و مبارزه با دشمن درونی مان است و باید نفس اماره خود را به کنترل در آوریم تا بتوانیم با بصیرت با دشمن خارجی بجنگیم.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد