آبرسشبه گزارش مشهدپیام، محمد محمدزاده، مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب مشهد، در پاسخ به پیگیری‌های صبح توس در خصوص مشکلات آب شرب منطقه پنج تن مشهد، اظهار کرد: روز گذشته شرکت آب و فاضلاب در منطقه پنج تن اقدام به اصلاح شبکه و سه راه گذاری کرده است که در اثر آن تلاطم در شبکه ایجاد شده و در مدت بسیار کوتاهی که این اصلاح به کدر شدن آب منجر شده است.

وی با اشاره به اینکه این کارها برای رفاه حال شهروندان است، ادامه داد: در نهایت برای کاهش کدر شدن آب، تخلیه خط آبرسانی در دستور کار قرار گرفت و این موضوع حل و برطرف شد.

مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب مشهد با بیان اینکه قطع و وصل شدن آب، تلاطم به دنبال دارد که در پی آن آب کدر می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر موردی از این دست هست شهروندان عزیز با همسایگان مطابقت دهند اگر کدر شدن آب عمومیت داشت بلافاصله با شماره ۱۲۲ اتفاقات آب و فاضلاب تماس بگیرند تا سریع مشکل پیش‌آمده مرتفع شود.

محمدزاده با گلایه نسبت به یکی از کانال‌های خبری مشهد، خاطرنشان کرد: خبری در خصوص آب شرب نامطلوب در یکی از مجموعه‌های ساختمانی انتشار یافت که با حضور همکاران شرکت آب و فاضلاب در موقعیت مشخص شد که منبع داخلی این مجموعه ساختمانی به علت قدمت دچار آلودگی شده است.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد