امروز ۵ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , حوادث , گوناگون , مطالب برگزیده سایت , ورزشی » تاکنون شکایتی علیه «موج‌های خروشان» نشده است/ اظهار نظر در مورد حادثه پس از بازدید تیم کارشناسی انجام می‌شود
کد خبر : 1902993
تاریخ انتشار : ۱ آبان ۱۳۹۵در ۹:۳۲ ق.ظ

در واکنش به حادثه‌ای که در مجموعه آبی «موج‌های خروشان» رخ داد:

تاکنون شکایتی علیه «موج‌های خروشان» نشده است/ اظهار نظر در مورد حادثه پس از بازدید تیم کارشناسی انجام می‌شود

مدیر روابط عمومی اداره کل استاندارد خراسان رضوی گفت: با وصول شکایت از مجموعه آب موج‌های خروشان، تیم کارشناسی برای تحقیقات به محل حادثه اعزام می‌شوند.
iraniyan

طاهره عظیمی در گفت‌و‌گو با مشهد پیام پیرامون حادثه‌ای که شامگاه پنج شنبه در مجتمع آبی موج‌های خروشان رخ داده بود، اظهار داشت: مجموعه آبی موج‌های خروشان و سایر مجموعه‌های آبی مشهد در صورتی که تاییدیه بازرسی و گواهی را نداشته باشند پلمپ می‌شوند و حادثه‌ای که در این مجموعه آبی رخ داده، در یکی از وسایلی بوده که گواهی استاندارد داشته است.

 

وی با بیان اینکه مجموعه آبی موج‌های خروشان گواهی بازرسی را داشته است، افزود: این احتمال وجود دارد که این مجموعه آبی وسایل فاقد مجوز را در اختیار مردم گذاشته باشد و یا اینکه فرد از وسیله به درستی استفاده نکرده و موجبات حادثه شده است.

 

مدیر روابط عمومی اداره کل استاندارد خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تاکنون شکایتی از جانب افراد حادثه دیده به ما واصل نشده است، اظهار نظر اداره کل استاندارد زمانی خواهد بود که شکایت به دست ما برسد.

 

عظیمی تصریح کرد: روند پیگیری این حادثه بدین ترتیب است که اگر شکایت مطرح و به این اداره آمد، به تیم کارشناسی و حقوقی ارجاع می‌یابد و پس از آن با بازرسی از وسایل بازی با توجه به اینکه آیا وقوع حادثه در مورد وسایل پلمپ شده و یا مورد استفاده آغاز می‌شود، در این زمان نظر کارشناسی اعلام می‌شود.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز