امروز ۵ بهمن ۱۳۹۵
صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت , ورزشی » ۱۵۰ نفر از ورزشکاران کشور به درجه رفیع شهدا مدافع حرم نائل آمدند/ اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزش خوب است ولی کافی نیست
کد خبر : 1903030
تاریخ انتشار : ۲ آبان ۱۳۹۵در ۲:۴۳ ب.ظ

رئیس بسیج ورزشکاران کشور:

۱۵۰ نفر از ورزشکاران کشور به درجه رفیع شهدا مدافع حرم نائل آمدند/ اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزش خوب است ولی کافی نیست

رئیس بسیج ورزشکاران کشور گفت: اقداماتی که در کشور در حوزه ورزش انجام می‌شود خوب است ولی راضی کننده نیست، از همین رو به اقدامات شایسته تری نیاز است.
۹۰۷۰۷

به گزارش مشهد پیام، سردار داوود آذرنوش ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اظهار داشت: اقداماتی که در کشور در حوزه ورزش انجام می‌شود خوب است ولی راضی کننده نیست، سازمان بسیج ورزشکاران قشری زیر نظر سردار نقدی است که اقدامات شایسته‌ای در آن انجام می‌شود.

 

وی افزود: اهتمام ما این است که در حوزه بسیج اقدانات فرهنگی‌ای انجام دهیم تا شاهد بروز ناهنجاری نباشیم، برگزاری یادواره شهدای ورزشکار از جمله اهداف ما است، ۵۰ هزار شهید ورزشی در کشور داریم و رهبری از برپایی این یادواره‌ها استقابل کرده‌اند.

 

رئیس بسیج ورزشکاران کشور تاکید کرد: تاکنون ۱۵۰ نفر از ورزشکاران با هدف دفاع از حرم به شهادت رسیده‌اند که این افراد از سپاه، بسیج و ارتش بوده‌اند؛ هرساله در ۶ استان کشور یادواره شهدای ورزشکار برگزار می‌شود.

 

آذرنوش با بیان اینکه از ۵۵ فدراسیون، ۳۳ فدراسیون شهید تقدیم انقلاب کرده است، عنوان کرد: تلاش ما این است که سیره و مرام شهدای ورزشکار را در قالب کتاب و فیلم تهیه کرده و به جامعه منتقل نماییم.

 

وی به فعالیت حلقه‌های صالحین در ورزش استانی و کشور اشاره کرد و گفت: ما در مسیر رشد  تعالی قرار گرفته‌ایم اما چالش‌ها و مشکلات همراه ما هستند، از جمله برنامه‌ها در پنج ساله ششم این سازمان، موضوع نماز و ارزش‌های دینی است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز