به گزارش مشهد پیام به نقل از تسنیم، مهدی سلاطین اظهار داشت: طبق اعلام فدراسیون بولینگ و بیلیارد انتخابات این هیئت ۲۶۶ دی ماه برگزار می‌شود. این هیئت تنها دو کاندیدا برای تصاحب این سمت را دارد و قبل از انتخابات هیئت مسابقات “ایت بال” را در سطح مشهد در رشته بیلیارد برگزار خواهیم کرد.

 

وی تصریح کرد: شهرستان‌های استان هیچ‌کدام هیئت بولینگ و بیلیارد ندارند و در حال پیگیری این موضوع هستیم تا شهرستان‌های استان دارای هیئت شوند. فعالیت شهرستان‌ها تنها به صورت باشگاهی در رشته بیلیارد بوده است.

 

سرپرست هیئت بولینگ و کیواسپرت استان خراسان‌رضوی گفت: شهرستان‌های استان در رشته بولینگ فعالیتی ندارند و پیگیر آن هستیم تا بتوانیم زمینی را برای رشته بولینگ داشته باشیم.

 

سلاطین خاطرنشان کرد: رشته‌های این هیئت جدید هستند و این هیئت ساختار مدونی ندارد و حتی مکانی برای این هیئت در مشهد نیست. در گذشته دفتر هیئت در باشگاهی خصوصی بوده و اکنون مکانی را در سالن بهشتی گرفته‌ایم تا دفتر هیئت را در آن جا مستقر کنیم.

 

وی اظهار داشت: در سطح مشهد حدود ۶۰ باشگاه بیلیارد وجود دارد که تمامی آن‌ها دارای مجوز نیستند. به‌دنبال سازماندهی باشگاه‌ها در مشهد هستیم تا وضعیت آنها را در داشتن مجوز مشخص کنیم چراکه باشگاه‌ها می‌توانند به هیئت در برگزاری مسابقات کمک کنند.

 

سرپرست هیئت بولینگ و کیواسپرت استان خراسان‌رضوی گفت: برخی از مسئولان و مردم به رشته‌های بولینگ و بیلیارد به دید ورزش نگاه نمی‌کنند و به این رشته‌ها به دید سرگرمی نگاه می‌کنند.

 

سلاطین بیان کرد: پیشنهاد یکی از مراحل لیگ برتر بیلیارد را ارائه کرده تا یکی از مراحل لیگ را در مشهد برگزار کنیم. در صورت فراهم شدن شرایط این مسابقات را در مشهد برگزار خواهیم کرد و در حال بررسی این موضوع هستیم تا باشگاهی از استان در این مسابقات شرکت کند.

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد